Гид з державних послуг

06 Липня, 2023 р., 10:02
Подати заявку на отримання кредиту під 7% зможуть ветерани війни, учасники бойових дій та люди, які не мають власного житла.
30 Червня, 2023 р., 15:27
Людина на front desk: освітній серіал і симулятор про професію адміністратора на Дія.Освіта
21 Червня, 2023 р., 10:01
Беріть участь у конкурсі Civic Tech Act to Support та вигравайте грант для розвитку власних інноваційних ідей. Щоб допомогти організаціям ефективно працювати з ВПО та місцевими владами громад, Фонд Східна Європа та ЄС запустили конкурс.
20 Червня, 2023 р., 08:24
Відтепер українці зможуть реєструвати речові права на житло, що перебуває на етапі будівництва або буде збудоване.
15 Червня, 2023 р., 15:58
На порталі Дія стартувало бета-тестування нової автоматичної послуги для підприємців.
14 Червня, 2023 р., 09:08
Хочете отримати грошову допомогу на ремонт вашої домівки, яка постраждала через російську агресію? Тоді повідомте про пошкоджене майно у Дії, подавайте заяву на допомогу та відкрийте спеціальну картку єВідновлення. Саме туди прийдуть кошти для ремонту.
13 Червня, 2023 р., 08:14
Досі купуєте ліки в аптеці та поповнюєте мобільний на пошті? Економте свій час — робіть це онлайн. Розвивайте цифрові навички безоплатно на платформі Дія.Освіта! Запустили новий освітній серіал для людей літнього віку.
13 Червня, 2023 р., 08:08
Уряд розширив перелік обов’язкових адміністративних послуг. Відтепер учасники бойових дій, члени їхніх сімей, люди з інвалідністю внаслідок війни, а також родичі загиблих захисників і захисниць зможуть звернутися до ЦНАПу у своєму населеному пункті та отримати ще більше необхідних адмінпослуг. Зокрема:
12 Червня, 2023 р., 11:17
Вже скоро 8 власників нерухомості на Київщині та Донеччині зможуть відремонтувати житло, що було пошкоджене через російську агресію. Кошти передані на зарахування, тож чекаємо разом із вами. Загальна сума перших виплат — 847 тисяч гривень.
08 Червня, 2023 р., 15:36
Хочете запустити бізнес та працювати на спрощеній системі оподаткування? Чи досі не маєте картки платника податків і не знаєте, як її оформити? Читайте покрокові інструкції на Гіді з державних послуг та отримуйте податкові послуги швидко й без зайвого стресу.