Гид з державних послуг

07 Липня, 2023 р., 16:40
Мрієте розвиватися в міжнародних продажах? Дія.Бізнес підготували нову освітню програму для підприємців.
06 Липня, 2023 р., 17:16
Сили оборони знищили 231+ тисяч окупантів та 4060+ танків. Такі потужні результати не були б можливими без допомоги народної розвідки. Минулого тижня ви повідомляли про ворожі дрони, ударні гвинтокрили, ремонтні бази техніки та розміщення ППО.
06 Липня, 2023 р., 17:14
Доступ до якісних даних допомагає уряду швидко ухвалювати ефективні рішення. Продовжуємо цифровізувати органи статистики. Розпочався закритий бета-тест нового порталу. Кожен українець матиме доступ до даних, а держава зможе успішно їх опрацьовувати.
06 Липня, 2023 р., 10:02
Подати заявку на отримання кредиту під 7% зможуть ветерани війни, учасники бойових дій та люди, які не мають власного житла.
30 Червня, 2023 р., 15:27
Людина на front desk: освітній серіал і симулятор про професію адміністратора на Дія.Освіта
21 Червня, 2023 р., 10:01
Беріть участь у конкурсі Civic Tech Act to Support та вигравайте грант для розвитку власних інноваційних ідей. Щоб допомогти організаціям ефективно працювати з ВПО та місцевими владами громад, Фонд Східна Європа та ЄС запустили конкурс.
20 Червня, 2023 р., 08:24
Відтепер українці зможуть реєструвати речові права на житло, що перебуває на етапі будівництва або буде збудоване.
15 Червня, 2023 р., 15:58
На порталі Дія стартувало бета-тестування нової автоматичної послуги для підприємців.
14 Червня, 2023 р., 09:08
Хочете отримати грошову допомогу на ремонт вашої домівки, яка постраждала через російську агресію? Тоді повідомте про пошкоджене майно у Дії, подавайте заяву на допомогу та відкрийте спеціальну картку єВідновлення. Саме туди прийдуть кошти для ремонту.
13 Червня, 2023 р., 08:14
Досі купуєте ліки в аптеці та поповнюєте мобільний на пошті? Економте свій час — робіть це онлайн. Розвивайте цифрові навички безоплатно на платформі Дія.Освіта! Запустили новий освітній серіал для людей літнього віку.