Подільське районне управління поліції

Графік прийому громадян

керівництвом  Подільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області

Посада

П.І.Б.

№ кабінету

Час особистого

прийому

Т.в.о.начальника Подільського районного управління поліції

Мельниченко

Віталій Юхимович

з 16:00 до 18:00

заступник начальника управління поліції -начальник слідчого відділу

Макарова Марина Михайлівна

з16:00 до 18:00

заступник начальника управління поліції -начальник  кримінальної поліції

капітан поліції

Васькін Євген Миколайович

кабінет № 20

Понеділок

з10:00 до 12:00

заступник

начальника управління поліції з превентивної діяльності

майор поліції

Гаца Іван Андрійович

з16:00 до 18:00

заступник начальника  управління поліції

Чепіль Сергій

Миколайович

П’ятниця

з15:00 до 17:00

Примітки:

*У зв’язку з загрозою поширення гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненою корона вірусом SARS-CoV-2,особистий прийом громадян у приміщеннях структурних підрозділах Управління, відділах, секторах поліції тимчасово обмежено. Звернення  приймаються у письмовому вигляді з дотриманням заходів безпеки з метою попередження захворювання та розповсюдження короновірусної інфекції.

**Особистий прийом громадян начальником Подільського РУП ГУНП в Одеській області здійснюється в приміщені Подільського РУП (66302,м. Подільськ , вул. Соборна 74) - у разі,  якщо начальником Подільського РУП не проводиться виїзний прийом у визначених ним населених пунктах Подільського району. Попередній запис здійснюється через чергову частину (тел. для довідок 04862-4-20-20).

Чергова частина Подільського районного управління поліції працює -  цілодобово

01 Грудня, 2022 р., 09:49
#нерозгубисьутемряві – одягай флікери!
22 Листопада, 2022 р., 20:07
Поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо жителя Подільського району за незаконне вирощування ним конопель.
16 Листопада, 2022 р., 09:35
Зима вже скоро, а найближчими днями, за прогнозами синоптиків, на всій території України очікується зниження температури повітря та опади у вигляді дощу з переходом у сніг. Тому незалежно від марки та типу транспортного засобу, його характеристик та особливостей, водіям слід бути готовими до примх погоди.
10 Листопада, 2022 р., 10:58
Рейдові групи у складі ювенальних поліцейських, дільничних офіцерів поліції, рятувальників та соціальних працівників відвідали сім'ї на території Ананьївської, Балтської та Подільської територіальних громад.
03 Листопада, 2022 р., 09:48
Поліцейські розслідують обставини смертельної ДТП у Подільську за участю пішохода.
21 Жовтня, 2022 р., 11:36
Про минуле і сьогодення поліцейських розповів дітям співробітник сектору кадрового забезпечення Подільського районного управління поліції Артем Мамалига.
14 Жовтня, 2022 р., 14:28
Зустріч відбулася напередодні святкового дня. Старшокласники загальноосвітньої школи № 4 висловили правоохоронцям слова подяки за невтомну службу по охороні жителів регіону від протиправних посягань і подарували власноруч виготовлену листівку.
06 Жовтня, 2022 р., 09:20
Поліцейські завітали на класну годину до маленьких школярів Подільщини
17 Вересня, 2022 р., 14:50
Наживо та дистанційно, теоретично й практично після довгих канікул діти повторюють з правоохоронцями, як правильно переходити складні ділянки дороги, поводитися на зупинках і в громадському транспорті – загалом вчаться не створювати небезпечних ситуацій на дорозі і не наражати себе на небезпеку.
15 Вересня, 2022 р., 15:01
Слідчі поліції під процесуальним керівництвом Подільської окружної прокуратури направили до суду обвинувачення 27-річному жителю району у незаконній порубці лісових насаджень. Своїми протиправними діями він завдав шкоди державі на суму понад сто десять тисяч гривень.