Подільське районне управління поліції

Графік прийому громадян

керівництвом  Подільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області

П.І.Б.

№ кабінету

Час особистого

прийому

начальник Подільського районного управління поліції

Мельниченко Віталій Юхимович

з 16:00 до 18:00

заступник начальника управління поліції -начальник слідчого відділу

Євтодій Микола Борисович

З16:00 до 18:00

заступник начальника управління поліції -начальник  кримінальної поліції

капітан поліції

Васькін Євген Миколайович

Кабінет № 20

з10:00 до 12:00

заступник

начальника управління поліції з превентивної діяльності

майор поліції

Гаца Іван Андрійович

з16:00 до 18:00

заступник начальника  управління поліції

Чепіль Сергій

Миколайович

П’ятниця

з15:00 до 17:00

Примітки:

*У зв’язку з загрозою поширення гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненою корона вірусом SARS-CoV-2,особистий прийом громадян у приміщеннях структурних підрозділах Управління, відділах, секторах поліції тимчасово обмежено. Звернення  приймаються у письмовому вигляді з дотриманням заходів безпеки з метою попередження захворювання та розповсюдження короновірусної інфекції.

**Особистий прийом громадян начальником Подільського РУП ГУНП в Одеській області здійснюється в Приймальні громадян (66302,м. Подільськ , вул. Соборна 74) - у разі якщо начальником Подільського РУП не проводиться виїзний прийом у визначених ним населених пунктах Подільського району. Попередній запис здійснюється через чергову частину (тел. для довідок 04862-4-20-20).

Чергова частина Подільського районного управління поліції працює -  цілодобово

25 Серпня, 2023 р., 11:20
Всесвітня мережа є гарним майданчиком для шахрайства, заволодіння майоновими правами або майном громадян за допомогою обману або зловживання довірою.
23 Червня, 2023 р., 09:44
У світі безліч видів шахрайських схем, які відпрацьовуються на простих громадянах.
29 Травня, 2023 р., 08:12
З нагоди відзначення цієї дати в Подільську були проведені урочисті заходи, на які були запрошені очільники територіальних громад Подільщини, керівники і співробітники територіальних підрозділів поліції і, звичайно, дільничні офіцери поліції Андрій Бондаренко та Сергій Синиця.
28 Березня, 2023 р., 14:05
Учнів старших класів ЗЗСО №1 ознайомили з особливостями роботи криміналістів. Чим вони відрізняються від експертів, які функції виконують у територіальних підрозділах поліції, як взаємодіють зі співробітниками інших служб, підліткам розповіли начальник сектору криміналістичного забезпечення Подільського районного управління поліції Денис Брусенко та криміналіст Володимир Хмельницький.
10 Березня, 2023 р., 08:04
В Україні і, зокрема, в нашій Одеській області триває запис до восьми бригад «Гвардії наступу».
08 Березня, 2023 р., 14:44
Добровольці, які пройшли відбір до штурмової бригади "Лють", вже розпочали тренування.
08 Березня, 2023 р., 14:37
Бригада «Лють» – це помста російським загарбникам за кожного вбитого українця!
10 Лютого, 2023 р., 09:08
Об’єднана штурмова бригада «Лють» – це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Її бійці – вольові й вмотивовані воїни, готові захищати Україну і нищити ворога на всіх фронтах.
12 Грудня, 2022 р., 13:52
Поліцейські разом з колегами з інших правоохоронних органів, зокрема місцевої прокуратури та безоплатної правової допомоги, соціальних служб, використовують різні види профілактичних та просвітницьких заходів, щоб громадяни усвідомили важливість та необхідність боротьби з проявами різних видів насильства.
01 Грудня, 2022 р., 09:49
#нерозгубисьутемряві – одягай флікери!