Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Новини

04 Жовтня, 2023 р., 10:24
За рахунок бюджету Подільської міської територіальної громади, 19 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування відпочили та оздоровилися в Дитячому оздоровчому таборі при ДП «Клінічний санаторій «Карпати».
04 Жовтня, 2023 р., 08:34
«Провів сьогодні окремі тривалі наради з усіма, хто відповідає за оборону та соціально-економічну ситуацію в Харкові та на Харківщині. Багато питань, які важливі для регіону. Особливо перед зимою. Особливо з огляду на постійний російський терор проти Харкова та намагання окупанта посилити штурми наших позицій. Заслухав доповідь генерала Сирського, а також очільників обласної Служби безпеки України та Національної поліції – ґрунтовні доповіді щодо захисту Харківського регіону. Обговорили з відповідними посадовцями – голова області, міста, міністр енергетики, голова «Укренерго», голова «Нафтогазу» та інші – захист від російських обстрілів, енергозабезпечення міст і сіл Харківщини, захист енергооб’єктів, відновлення будинків та соціальної сфери, гуманітарне розмінування. На нарадах були й доручення: і щодо підготовки до опалювального сезону, і щодо відбудови, і щодо фізичного захисту енергооб’єктів від російських ударів. Усе треба виконати, щодо деяких речей – значно прискоритися. Завтра очікую детального звіту щодо проєктів відновлення від урядовців. Окремі доручення – військовим».
03 Жовтня, 2023 р., 14:24
Часто водії хочуть зберегти номерний знак з улюбленою комбінацією за своїм транспортним засобом. Під час продажу авто власники можуть залишити його на платному зберіганні в сервісному центрі МВС. У майбутньому вони матимуть можливість закріпити номерний знак за новим авто. 
03 Жовтня, 2023 р., 10:17
Заступник голови ОДА Сергій Кропива взяв участь у відеоконференції з представниками італійського уряду та бізнесу. Тема - відбудова Одеського Спасо-Преображенського Кафедрального Собору та інших історичних пам’ятників Одеси, які зазнали пошкоджень внаслідок російських атак.
03 Жовтня, 2023 р., 09:54
Національний банк України ініціював початок нової хвилі благодійної акції «Смілива гривня». Протягом наступних трьох місяців – з 4 вересня до 30 листопада 2023 року – по всій Україні триватиме збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Сума зібраних коштів буде перерахована на потреби Збройних Сил України.
02 Жовтня, 2023 р., 11:18
Задля поліпшення якості надання послуг подільчанам, оперативного реагування на виклики та пришвидшення виконання робіт з обслуговування водопровідних мереж та систем водовідведення, КВЕП «Подільськводоканал» отримав від міста сучасну спецтехніку.
02 Жовтня, 2023 р., 10:44
1 жовтня, у День Захисників та Захисниць України, відділом фізичної культури та спорту Управління освіти і гуманітарної політики спільно із Віктором Чернецьким, за підтримки Максима Вакули та спортивного клубу "Спарта" (Шендрика Євгена), на спортивному майданчику мікрорайону "Черемушки" були проведені силові змагання. Вони складались з жиму штанги лежачи, підйому штанги на біцепс та "сідничного мосту".
02 Жовтня, 2023 р., 09:10
З нагоди Дня захисників і захисниць України Президент Володимир Зеленський вручив високі державні нагороди українським військовослужбовцям, почесні найменування, відзнаки та бойові прапори військовим з'єднанням, а також узяв участь у складанні присяги ліцеїстами – вихованцями військових ліцеїв.
02 Жовтня, 2023 р., 09:05
Президент Володимир Зеленський взяв участь у заходах до Дня захисників і захисниць України, який відтепер відзначається в нашій країні 1 жовтня.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора