Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Новини

30 Березня, 2023 р., 15:21
Воркшоп на тему «Експортне фінансування: доступні можливості та перспективи розвитку» організували для експортерів Одещини. Захід було проведено Експортно-кредитним агентством (ЕКА) в рамках реалізації програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
30 Березня, 2023 р., 15:01
ГОСТОМЕЛЬ: ТУТ НАРОДЖУЄТЬСЯ ДОБЛЕСТЬ
30 Березня, 2023 р., 13:12
Щороку - історична пам'ять повертає нас до героїчних, болючих та радісних днів визволення нашого рідного села . Не біль важких втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам'ять про подвиги наших батьків. дідів, прадідів, та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності - вони вічні.
30 Березня, 2023 р., 10:27
Днями Подільську громаду відвідав український філателіст, громадський діяч, автор та виконавець унікального проєкту «Незламний козацький дух українського народу» Олександр Канівець. Під час своєї подорожі , яка триває майже рік, чоловік створює у містах та селах нові авторські листівки, конверти, марки, присвячені пам’ятним знакам на честь видатних діячів української нації та знакових для нашої історії подій.
30 Березня, 2023 р., 09:48
З метою популяризації шахів та шашок в Подільській громаді, підвищення спортивної майстерності дітей, розвитку їх логічного мислення, формування почуття колективізму і взаємодопомоги в процесі тренувань і змагань, 28- 29  березня 2023 року тренером з шахів і шашок Ольгою  Паламарчук були проведені змагання серед вихованців клубу.
30 Березня, 2023 р., 08:15
Весна в Україні! Воскресає природа, воскресає життя. Наближаються Великодні свята. І беруться українці за прадавнє мистецтво розписування писанок — символу Великодня, символу Весни, символу Вічності життя.
30 Березня, 2023 р., 08:04
«Бахмут. Сьогодні є за що подякувати нашим бійцям, які бʼються на Бахмутському напрямку. Бʼються стійко, результативно. Я дякую кожному і кожній, хто робить усе, щоб втрати ворога там зростали! А особлива подяка воїнам нашої 57-ї окремої мотопіхотної бригади ім. Костя Гордієнка, 77-ї окремої аеромобільної бригади та славетній 93-й окремій механізованій бригаді «Холодний Яр». Молодці, хлопці! Плюс сьогодні ще й зроблено крок на зміцнення духовної незалежності нашої держави, на захист нашого суспільства від старих і цинічних московських маніпуляцій релігією. Україна – це територія найбільшої релігійної свободи у нашій частині Європи. Так – від 91-го року. Так – буде завжди. Я дякую всім, хто дбає про Україну і наших громадян! Дякую всім, хто підтримує українську боротьбу за незалежність!»
29 Березня, 2023 р., 15:28
Вчора, 28 березня 2023 року, в м.Одеса відбулась нарада, організована Управлінням фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації щодо підведення підсумків розвитку фізичної культури і спорту в Одеській області за 2022 рік.
29 Березня, 2023 р., 15:28
Заступник голови обласної державної адміністрації Роман Григоришин провів зустріч з офісом губернатора штату Нью-Джерсі Філа Мьорфі.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора