Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Новини

19 Квітня, 2024 р., 15:58
Протягом тижня з 15.04.2024 року по 19.04.2024 року соціальною роботою охоплено сім’ї /особи, які перебувають на обліку та звернулись до Подільського міського центру соціальних служб:
19 Квітня, 2024 р., 15:50
Сьогодні, 19 квітня, під головуванням заступника Подільського міського голови Таїсії Скрипнік відбулось засідання координаційної ради з питань соціального захисту вразливих верств населення при Виконавчому комітеті Подільської міської ради. До складу комісії увійшли представники Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я, Служби у справах дітей, Подільського міського центру соціальних служб, відділу обслуговування громадян Управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Одеській області, Центру первинної медико-санітарної допомоги та ГО «Організація ветеранів Подільської міської територіальної громади»
19 Квітня, 2024 р., 15:25
ВР «Шалені голки»  продовжує свою роботу, забезпечуючи наших сильних та незламних Захисників та Захисниць України усім необхідним. Це й військове спорядження, а також маскувальні сітки. Свій гуманітарний вантаж вони направляють у гарячі точки фронту.
19 Квітня, 2024 р., 14:29
З перших днів повномасштабного вторгнення рф на територію України до Подільської міської територіальної громади почала надходити гуманітарна допомога від ГО «Десяте квітня». Протягом двох років волонтери забезпечують усім необхідним не лише внутрішньо переміщених осіб та мешканців громади, а й комунальні підприємства, заклади освіти та охорони здоров’я. Це вкотре доводить, що єднання людей у спільній меті та добрі справи, безсумнівно, важливо у такий складний час. За сприянням представника ГО «Десяте квітня» Олександра Поліщука та голови Подільської районної ради Миколи Соколова КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Подільської міської ради» отримав 56 гігієнічних наборів, до складу яких увійшли підгузки для дорослих та одноразові пелюшки. Вони вже розподілені за потребою між інвалідами І групи, відповідно до розробленої індивідуальної програми реабілітації. 
19 Квітня, 2024 р., 11:10
16 квітня спільна комісія Управління освіти і гуманітарної політики Подільської міської ради Подільського району Одеської області з представники Держпродспоживслужби здійснили моніторинговий візит до гімназії їм. Дмитра Конокеєнка. В ході моніторингу присутні оглянули загальний санітарний стан харчоблоку, ознайомились з меню на день та супутньою документацією, також в ході візиту оглянуто устаткування класів навчального закладу.
18 Квітня, 2024 р., 16:55
В умовах воєнного стану питання раціонального та ефективного використання бюджетних коштів особливо актуальне.
18 Квітня, 2024 р., 15:33
У зв’язку з збільшенням інтенсивності завдання ударів та пошкоджень об’єктів генерації, системи передачі та розподілу електроенергії в різних областях України, зафіксовані випадки здійснення заходів диверсійного характеру на території країни, області.
18 Квітня, 2024 р., 14:13
Запрошуємо ветеранів Одеси та області взяти участь у заході "СУЧАСНІ МОЖЛИВОСТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ТА ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ"
18 Квітня, 2024 р., 11:39
Сьогодні, 18 квітня, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський провів робочу нараду, в якій взяли участь перший заступник Подільського міського голови – начальник фінансового управління Олена Музичук, заступник Подільського міського голови Анатолій Корчовий та директор Департаменту житлового-комунального господарства, архітектури та земельних відносин Євген Руснак.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора