Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Гид з державних послуг

16 Липня, 2024 р., 10:25
Працюємо, щоб бюрократії було менше в житті наших захисників та захисниць. Нещодавно додали посвідчення ветерана в Дію, а вже скоро оформити статус учасника бойових дій можна буде за кілька кліків — на порталі Дія.
16 Липня, 2024 р., 10:23
Вона розроблена Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців та має назву «Україна — це Дім». Про це повідомляє Урядовий портал.
15 Липня, 2024 р., 11:26
Тепер подати заявку на отримання статусу учасника бойових дій (УБД) можна буде в Центрі надання адміністративних послуг незалежно від зареєстрованого місця проживання. Про це йдеться на Урядовому порталі.
11 Квітня, 2024 р., 16:53
В рамках підтримки Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як» заплановано створення вебсайту для розвитку соціального партнерства в Одеському регіоні. Основною метою створення вебресурсу є - усунення інформаційних бар'єрів у наданні послуг, стимулювання співпраці та розширення соціального партнерства, як недержавних, так і державних організацій.
09 Квітня, 2024 р., 15:19
Ворожі обстріли, руйнування, постійні стресові ситуації, тривожні новини. Усе це впливає на ментальне здоровʼя українців, а особливо тяжко — на психологічний стан дітей. Щоб навчити якомога більше українців допомагати дітям у складних стресових ситуаціях, Дія.Освіта спільно з ГО Gen.Ukrainian запускають новий освітній серіал «Вчимося разом».
09 Квітня, 2024 р., 14:20
Це береговий ракетний комплекс, з якого росіяни запускають експериментальні гіперзвукові ракети Циркон. Вони долітають до українських міст за лічені хвилини. Українська розвідка повідомляє, що Цирконами сподіваються пробити нашу систему ППО. Щонайменше вже двічі українські Сили протиповітряної оборони відбили таку ворожу атаку на Київщині.
04 Січня, 2024 р., 11:42
«Дія.Освіта» – це наступний етап проєкту «Дія. Цифрова освіта», що стартував у 2020 році і був зосереджений на цифровій грамотності та цифрових навичках. Тепер головною метою «Дія.Освіта» є новий суттєвий крок вперед не тільки у цифрових знаннях, а й загалом у навичках та вміннях, що є актуальними у сучасному світі. Проходження будь-якого освітнього серіалу на платформі «Дія.Освіта» передбачає отримання відповідного сертифікату. Вважаємо, що широкій аудиторії різного віку та досвіду можуть бути корисними такі тематичні розділи порталу «Дія.Освіта», як «Безпека», «Кібербезпека», «Безбар’єрність», «Державні послуги», «Цифрові навички», «Ментальне здоров’я» та інші.
14 Грудня, 2023 р., 08:37
Тепер не обовʼязково завантажувати мапу — щоб знайти найближчі Пункти незламності, заходьте в застосунок, переглядайте їх онлайн та прокладайте зручний маршрут.
21 Листопада, 2023 р., 17:02
Займаєтеся сільським господарством та хочете отримати грант на теплицю або інші послуги? Про сервіси для агробізнесу дізнавайтеся на Гіді з державних послуг. За кілька кліків знаходьте інформацію, де отримати послугу та які документи взяти із собою.
08 Листопада, 2023 р., 08:21
Уряд ухвалив постанову про старт експериментального проєкту. Батьки дітей до 16 років зможуть оформити дозвіл на тимчасовий виїзд дитини за кордон онлайн. Послуга буде доступна в Дії. Кілька кліків — і документ готовий, без особистої присутності обох батьків, стосів документів та поїздок до нотаріуса.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора