Гид з державних послуг

04 Січня, 2024 р., 11:42
«Дія.Освіта» – це наступний етап проєкту «Дія. Цифрова освіта», що стартував у 2020 році і був зосереджений на цифровій грамотності та цифрових навичках. Тепер головною метою «Дія.Освіта» є новий суттєвий крок вперед не тільки у цифрових знаннях, а й загалом у навичках та вміннях, що є актуальними у сучасному світі. Проходження будь-якого освітнього серіалу на платформі «Дія.Освіта» передбачає отримання відповідного сертифікату. Вважаємо, що широкій аудиторії різного віку та досвіду можуть бути корисними такі тематичні розділи порталу «Дія.Освіта», як «Безпека», «Кібербезпека», «Безбар’єрність», «Державні послуги», «Цифрові навички», «Ментальне здоров’я» та інші.
14 Грудня, 2023 р., 08:37
Тепер не обовʼязково завантажувати мапу — щоб знайти найближчі Пункти незламності, заходьте в застосунок, переглядайте їх онлайн та прокладайте зручний маршрут.
21 Листопада, 2023 р., 17:02
Займаєтеся сільським господарством та хочете отримати грант на теплицю або інші послуги? Про сервіси для агробізнесу дізнавайтеся на Гіді з державних послуг. За кілька кліків знаходьте інформацію, де отримати послугу та які документи взяти із собою.
08 Листопада, 2023 р., 08:21
Уряд ухвалив постанову про старт експериментального проєкту. Батьки дітей до 16 років зможуть оформити дозвіл на тимчасовий виїзд дитини за кордон онлайн. Послуга буде доступна в Дії. Кілька кліків — і документ готовий, без особистої присутності обох батьків, стосів документів та поїздок до нотаріуса.
08 Листопада, 2023 р., 08:18
Робимо будівництво прозорим та зрозумілим — без хабарів, схем та марнування часу. Українці скористалися понад 125 тисяч разів онлайн-сервісами з будівництва. Усі дозволи на будівництво, технічна інвентаризація, проєктна документація, будівельні паспорти, результати експертизи та рішення з присвоєння адрес створюються в електронній системі. Зручно, правда? І головне — без конвертів у кишенях недобросовісних чиновників. На порталі Дія доступні 13 послуг з будівництва, детальніше про кожну — у матеріалі NV за посиланням: https://biz.nv.ua/.../budivelna-galuz-u-diji-detalniy... Протидіємо корупції разом. Цифровізація будівельних послуг реалізовується в співпраці Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури й Міністерства цифрової трансформації за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS»
03 Листопада, 2023 р., 11:32
Якщо ви хочете розпочати ветеринарну практику або отримати ліцензію на виготовлення препаратів для тварин — переходьте на Гід з державних послуг. Там знайдете покрокові інструкції про те, як отримати необхідну послугу у сфері ветеринарії замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.
02 Листопада, 2023 р., 09:41
З 1 листопада послуга — Допомога для ВПО — буде тимчасово недоступною в Дії, спільно з Мінсоцполітики оновлюємо сервіси. Тож скоро послуга стане ще зручнішою
27 Жовтня, 2023 р., 14:02
Це захистить вклади людей у нове житло від ненадійних забудовників, а також допоможе запобігти шахрайським схемам.
26 Жовтня, 2023 р., 10:32
«Дія.Освіта» – національна освітня платформа актуальних знань та навичок, що застосовує новітню технологію «едьютейнмент» («Edutainment»), засновану на принципі «навчання як гра / розвага». Тут кожен може безоплатно здобути важливі знання заради власного розвитку та успішної життєвої перспективи.
26 Жовтня, 2023 р., 09:04
Кредитна історія — це досьє людини з інформацією про всі взяті кредити. Саме ці дані враховує кредитор, щоб визначитися, чи варто видавати клієнту позику. Як не втратити на кредиті та побудувати гарні відносини з банком, розповідаємо в освітньому серіалі. Переходьте на Дія.Освіта та дізнавайтеся: