Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Гид з державних послуг

11 Квітня, 2024 р., 16:53
В рамках підтримки Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як» заплановано створення вебсайту для розвитку соціального партнерства в Одеському регіоні. Основною метою створення вебресурсу є - усунення інформаційних бар'єрів у наданні послуг, стимулювання співпраці та розширення соціального партнерства, як недержавних, так і державних організацій.
09 Квітня, 2024 р., 15:19
Ворожі обстріли, руйнування, постійні стресові ситуації, тривожні новини. Усе це впливає на ментальне здоровʼя українців, а особливо тяжко — на психологічний стан дітей. Щоб навчити якомога більше українців допомагати дітям у складних стресових ситуаціях, Дія.Освіта спільно з ГО Gen.Ukrainian запускають новий освітній серіал «Вчимося разом».
09 Квітня, 2024 р., 14:20
Це береговий ракетний комплекс, з якого росіяни запускають експериментальні гіперзвукові ракети Циркон. Вони долітають до українських міст за лічені хвилини. Українська розвідка повідомляє, що Цирконами сподіваються пробити нашу систему ППО. Щонайменше вже двічі українські Сили протиповітряної оборони відбили таку ворожу атаку на Київщині.
04 Січня, 2024 р., 11:42
«Дія.Освіта» – це наступний етап проєкту «Дія. Цифрова освіта», що стартував у 2020 році і був зосереджений на цифровій грамотності та цифрових навичках. Тепер головною метою «Дія.Освіта» є новий суттєвий крок вперед не тільки у цифрових знаннях, а й загалом у навичках та вміннях, що є актуальними у сучасному світі. Проходження будь-якого освітнього серіалу на платформі «Дія.Освіта» передбачає отримання відповідного сертифікату. Вважаємо, що широкій аудиторії різного віку та досвіду можуть бути корисними такі тематичні розділи порталу «Дія.Освіта», як «Безпека», «Кібербезпека», «Безбар’єрність», «Державні послуги», «Цифрові навички», «Ментальне здоров’я» та інші.
14 Грудня, 2023 р., 08:37
Тепер не обовʼязково завантажувати мапу — щоб знайти найближчі Пункти незламності, заходьте в застосунок, переглядайте їх онлайн та прокладайте зручний маршрут.
21 Листопада, 2023 р., 17:02
Займаєтеся сільським господарством та хочете отримати грант на теплицю або інші послуги? Про сервіси для агробізнесу дізнавайтеся на Гіді з державних послуг. За кілька кліків знаходьте інформацію, де отримати послугу та які документи взяти із собою.
08 Листопада, 2023 р., 08:21
Уряд ухвалив постанову про старт експериментального проєкту. Батьки дітей до 16 років зможуть оформити дозвіл на тимчасовий виїзд дитини за кордон онлайн. Послуга буде доступна в Дії. Кілька кліків — і документ готовий, без особистої присутності обох батьків, стосів документів та поїздок до нотаріуса.
08 Листопада, 2023 р., 08:18
Робимо будівництво прозорим та зрозумілим — без хабарів, схем та марнування часу. Українці скористалися понад 125 тисяч разів онлайн-сервісами з будівництва. Усі дозволи на будівництво, технічна інвентаризація, проєктна документація, будівельні паспорти, результати експертизи та рішення з присвоєння адрес створюються в електронній системі. Зручно, правда? І головне — без конвертів у кишенях недобросовісних чиновників. На порталі Дія доступні 13 послуг з будівництва, детальніше про кожну — у матеріалі NV за посиланням: https://biz.nv.ua/.../budivelna-galuz-u-diji-detalniy... Протидіємо корупції разом. Цифровізація будівельних послуг реалізовується в співпраці Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури й Міністерства цифрової трансформації за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS»
03 Листопада, 2023 р., 11:32
Якщо ви хочете розпочати ветеринарну практику або отримати ліцензію на виготовлення препаратів для тварин — переходьте на Гід з державних послуг. Там знайдете покрокові інструкції про те, як отримати необхідну послугу у сфері ветеринарії замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.
02 Листопада, 2023 р., 09:41
З 1 листопада послуга — Допомога для ВПО — буде тимчасово недоступною в Дії, спільно з Мінсоцполітики оновлюємо сервіси. Тож скоро послуга стане ще зручнішою

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора