Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Гид з державних послуг

07 Грудня, 2021 р., 13:49
Щороку 3 грудня світ відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Ця дата привертає увагу до важливості безбар’єрності.  Усе про державні послуги для людей з інвалідністю, допомогу від держави та шляхи отримання знає Гід з державних послуг.  Підготували добірку послуг для людей з інвалідністю.  
01 Грудня, 2021 р., 11:09
Україну вперше відвідав топменеджер Apple — Директор зі взаємодії з органами державної влади країн та регіонів Марк Леннон. Під час зустрічі Мінцифра презентувала представникам Apple застосунок Дія та нові послуги, якими вже можуть скористатися українці. Серед них — оформлення субсидії, призначення та перерахунок пенсії, які тепер можна отримати в кілька кліків. Наше бачення — найшвидше спростити та цифровізувати ті послуги, якими користуються найбільше українців. Про це під час зустрічі розповів Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. 
24 Листопада, 2021 р., 14:25
За сприяння Міністерства цифрової трансформації України та підтримки проєкту ЄС щодо розвитку цифрової політики України відбулись експертні консультації європейських фахівців з Комітетом цифрової трансформації з питань удосконалення законопроєкту про регулятора у сфері е-комунікацій відповідно до найкращих стандартів та практик ЄС. Яка ситуація зараз? 
16 Листопада, 2021 р., 09:51
У період пандемії ЦНАПи не тримаються осторонь та долучаються до підтримки громадян. Дедалі більше Центрів із кожної області України стають ще й Центрами підтримки Дії.  У таких ЦНАПах працівники не лише надають відвідувачам державні послуги, а й допомагають згенерувати COVID-сертифікат через застосунок або портал Дія, якщо мають місця для самообслуговування. Найактивніше долучилися ЦНАПи Дніпропетровської, Харківської та Херсонської областей. 
09 Листопада, 2021 р., 10:59
Цього тижня Мінцифра починає відкривати офлайн-пункти Дії в регіонах, де служба підтримки допомагатиме українцям із генеруванням COVID-сертифікатів. Вони працюватимуть у наймасовіших пунктах вакцинації. Про це під час інспекції одного з пунктів допомоги в Києві заявив Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.
01 Листопада, 2021 р., 10:17
Громадянство та міграція Будівництво та нерухомість Соціальний захист Транспорт Сільське господарство Безпека життєдіяльності Інтелектуальна власність Земля та екологія Зовнішньоекономічна діяльність Захист та охорона Діяльність бізнесу та громадських формувань Професійна діяльність Виробництво та обіг окремих видів продукції Інформатизація, космос та електронні довірчі послуги Фінанси та податки Паливно-енергетичний комплекс та водопостачання Освіта, спорт та туризм, культура та релігія
01 Листопада, 2021 р., 10:08
Одна з головних цілей Мінцифри — надати кожному українцю можливість впливати на якість держпослуг. Саме для цього запускаємо першу всеукраїнську оцінку якості адмінпослуг. Ключова точка доступу до держпослуг зараз — це ЦНАПи. Їх вже понад 2,7 тис. у різних куточках України. Лише за перше півріччя цього року люди отримали там понад 15 млн послуг. У майбутньому плануємо масштабувати можливість оцінки послуг на всі фронт-офіси — всі місця, де люди отримують послуги від держави.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора