Подільське РУ ГУ ДСНС

02 Листопада, 2023 р., 11:12
Наразі це вже шостий «Клас безпеки» у Подільській громаді.
24 Жовтня, 2023 р., 13:17
Подільські рятувальники активно проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо попередження виникнення пожеж в осінньо-зимовий період.  Особливу увагу фахівці ДСНС приділяють навчанню населення, яке проживає в багатоквартирних житлових будинках. Днями такий інформаційно-профілактичний захід був проведений:
04 Жовтня, 2023 р., 11:46
Вже незабаром розпочнеться опалювальний сезон. З метою запобігання виникнення пожеж, своєчасної евакуації мешканців, мінімізації наслідків від пожеж, Вам необхідно розмістити на сходових клітинах, коридорах загального користування багатоквартирних житлових будинків плакати, листівки, тексти застережень щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки, алгоритми дій під час виникнення пожеж, інших надзвичайних ситуацій та "Повітряної тривоги", які зазначені нижче.
03 Жовтня, 2023 р., 13:47
Співробітники Подільського РУ ГУ ДСНС в Одеській області спільно із представниками Національної поліції, соціальними працівниками та представниками ЗМІ провели інформаційні бесіди з населенням в містах Подільськ та Ананьїв. Особлива увага приділялась людям похилого віку, багатодітним сім’ям та та родинам, які перебувають у складних життєвих обставинах.
27 Вересня, 2023 р., 10:53
Безвідповідальність, необережність та легковажність громадян до виконання правил пожежної безпеки призводить до жахливих наслідків, а саме до виникнення пожеж в екосистемах та на відкритих територіях.
12 Вересня, 2023 р., 16:29
Щодобово на території Подільського району в середньому трапляється 6-7 пожеж в природних екосистемах . Попри заклики рятувальників більшість займань на відкритих територіях стається через необережне поводження з вогнем населення та навмисне спалювання сухої рослинності.
22 Серпня, 2023 р., 14:15
Невдовзі відбудеться святкування Дня Незалежності України. Практика засвідчує: у такі святкові дні зростає ризик виникнення пожеж та надзвичайних подій.
21 Липня, 2023 р., 08:54
Прості правила для аграріїв, що допоможуть врятувати наш хліб від вогню!
07 Червня, 2023 р., 15:07
З початку червня на території Подільського району сталося 13 пожеж сухої рослинності, сміття та чагарників на відкритих територіях.
25 Травня, 2023 р., 09:14
Нагадуємо! Декларацію відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки можна зареєструвати онлайн та порталі «Дія» Подільське районне управління Головного управління ДСНС України в Одеській області звертає увагу суб’єктів господарювання, що проваджують діяльність на території Подільського району, на те, що надано можливість субєктам господарювання подавати для реєстрації декларації в електронній формі через Єдиний державний портал адміністративних послуг, у тому числі через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС - (https://e-services.dsns.gov.ua/).