Підтримка ВПО та громад: неприбуткові організації можуть отримати грант €20 000 на проєкт з цифровізації

Дата: 21.06.2023 10:01

Фото без описуБеріть участь у конкурсі Civic Tech Act to Support та вигравайте грант для розвитку власних інноваційних ідей. Щоб допомогти організаціям ефективно працювати з ВПО та місцевими владами громад, Фонд Східна Європа та ЄС запустили конкурс.

Які проєкти можуть долучитися?

Нові цифрові продукти або покращення наявних. Наприклад, розробили чатбот, який спрощує взаємодію між громадянами та органами влади? Подавайте заявку. Також очікуємо сайти, застосунки та інші діджитал-інструменти, які розв'язуватимуть проблеми українців під час війни.

Хто може взяти участь?

🔘 благодійні організації

🔘 громадські об’єднання

🔘 інші юридичні особи, що зареєстровані в Україні та мають статус неприбутковості

Це все про вас? Нумо вигравати кошти на розвиток. Дізнавайтеся більше деталей та реєструйтеся за посиланням  https://www.act2support.in.ua

Встигніть подати заявку до 25 червня 2023 року.

Спочатку експертна комісія відбере 40 проєктів, які покажуть свій потенціал на ідеатоні. Найкращі 20 учасників візьмуть участь в акселераційній програмі. На кінцевому демодні будуть обрані 10 переможців, які отримають фінансову нагороду до 20 000 євро для реалізації свого проєкту.

Цифровізуйте країну!

Конкурс організований Фонд Східна Європа у межах проєкту «Фенікс» за фінансової підтримки Європейського Союзу.