Подільський прикордонний загін

Подільський прикордонний загін, як орган охорони кордону в системі Державної прикордонної служби України згідно компетенції, визначеної законодавством України, виконує завдання щодо забезпечення недоторканності кордону, запобігання конкретним злочинам та адміністративним правопорушенням, пов'язаним з протиправною діяльністю на кордоні, їх виявлення, припинення, проведення дізнання, здійснення провадження у справах про адміністративні правопорушення.

Протяжність ділянки кордону, яку охороняє загін складає 339,360 кілометрів.

Охорону кордону здійснюють відділи прикордонної служби: «Загнітків», «Кодима», «Тимкове», «Станіславка», «Чорна», «Ткаченково», «Гулянка», «Новосеменівка», «Павлівка», «Великокомарівка», «Словяносербка», «Гребеники», мобільна прикордонна застава «Подільськ».

Поштова адреса:

66301, Одеська обл.,  м. Подільськ, вул. Армійська, 21

Телефони, факс: (04862) 2-38-67, (04862) 2-58-18, факс (04862) 2-89-48

Електронна адреса:kotovskiy_zagin@dpsu.gov.ua

Форми на запити з публічної інформації  можна отримати за адресою:

м. Подільськ, вул.Армійська, 21, відділення документального забезпечення

Телефон/факс: (04862) 2-38-67