Законодавчі акти щодо протидії торгівлі людьми, сексуальній експлуатації та насильства

Законодавчі акти щодо протидії торгівлі людьми, сексуальній експлуатації та насильства

10 Січня, 2024 р., 15:16
Міф 1. Я ніколи не потраплю до тенет сучасного рабства.
18 Жовтня, 2023 р., 08:00
Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований у жовтні 2007 року Європейським Парламентом. Факт його відзначення є нагадуванням про актуальність проблеми торгівлі людьми, а також необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, надання допомоги постраждалим, ведення превентивної роботи.
17 Жовтня, 2023 р., 11:46
Міжнародна спільнота визначає проблему торгівлі людьми як транснаціональну та глобальну. Ніщо не може виправдати факт існування торгівлі людьми в сучасному світі. Наголошуємо, що кожен має право на захист.
16 Жовтня, 2023 р., 09:55
Торгівля людьми не обмежується жодними кордонами — це глобальна проблема, що стосується країн усього світу.
13 Жовтня, 2023 р., 10:28
Мінсоцполітики спільно з партнерами розпочинають інформаційну кампанію «ПРИДИВИСЬ» до Європейського дня протидії торгівлі людьми, який відзначатиметься 18 жовтня.
31 Липня, 2023 р., 08:05
28 Липня, 2023 р., 11:59
У межах інформаційної кампанії  до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який відзначатиметься 30 липня, Мінсоцполітики за підтримки проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» SURGe розпочало серію рекомендацій про те, як розпізнати потерпілих від торгівлі людьми та допомогти їм. Зокрема, в попередніх статтях ми наводили поради для батьків для безпеки їхніх дітей онлайн  та розповідали про те, як розпізнати сексуальну й трудову експлуатацію , і як водії таксі можуть допомогти в протидії торгівлі людьми .
28 Липня, 2023 р., 11:58
Торгівля людьми – це злочин, за який передбачена кримінальна відповідальність. Кожен, незалежно від віку, статі, матеріального чи соціального становища може постраждати від нього.
27 Липня, 2023 р., 09:51
У межах інформаційної кампанії  до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який відзначатиметься 30 липня, Мінсоцполітики за підтримки проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» SURGe розпочало серію рекомендацій про те, як розпізнати потерпілих від торгівлі людьми та допомогти їм. Зокрема, в попередніх статтях ми наводили поради для батьків для безпеки їхніх дітей онлайн  та розповідали про те, якрозпізнати сексуальну й трудову експлуатацію .