Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Законодавчі акти щодо протидії торгівлі людьми, сексуальній експлуатації та насильства

Законодавчі акти щодо протидії торгівлі людьми, сексуальній експлуатації та насильства

17 Травня, 2024 р., 10:11
Особа, якій встановлено статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, має право на забезпечення особистої безпеки, поваги, а також на безоплатне одержання:
10 Січня, 2024 р., 15:16
Міф 1. Я ніколи не потраплю до тенет сучасного рабства.
18 Жовтня, 2023 р., 08:00
Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований у жовтні 2007 року Європейським Парламентом. Факт його відзначення є нагадуванням про актуальність проблеми торгівлі людьми, а також необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, надання допомоги постраждалим, ведення превентивної роботи. 
17 Жовтня, 2023 р., 11:46
Міжнародна спільнота визначає проблему торгівлі людьми як транснаціональну та глобальну. Ніщо не може виправдати факт існування торгівлі людьми в сучасному світі. Наголошуємо, що кожен має право на захист.
16 Жовтня, 2023 р., 09:55
Торгівля людьми не обмежується жодними кордонами — це глобальна проблема, що стосується країн усього світу.
13 Жовтня, 2023 р., 10:28
Мінсоцполітики спільно з партнерами розпочинають інформаційну кампанію «ПРИДИВИСЬ» до Європейського дня протидії торгівлі людьми, який відзначатиметься 18 жовтня.
31 Липня, 2023 р., 08:05
У межах інформаційної кампанії  до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який відзначатиметься 30 липня, Мінсоцполітики за підтримки проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» SURGe розпочало серію рекомендацій про те, як розпізнати потерпілих від торгівлі людьми та допомогти їм. 
28 Липня, 2023 р., 11:59
У межах інформаційної кампанії  до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який відзначатиметься 30 липня, Мінсоцполітики за підтримки проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» SURGe розпочало серію рекомендацій про те, як розпізнати потерпілих від торгівлі людьми та допомогти їм. Зокрема, в попередніх статтях ми наводили поради для батьків для безпеки їхніх дітей онлайн  та розповідали про те, як розпізнати сексуальну й трудову експлуатацію , і як водії таксі можуть допомогти в протидії торгівлі людьми .
28 Липня, 2023 р., 11:58
Торгівля людьми – це злочин, за який передбачена кримінальна відповідальність. Кожен, незалежно від віку, статі, матеріального чи соціального становища може постраждати від нього.
27 Липня, 2023 р., 09:51
У межах інформаційної кампанії  до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який відзначатиметься 30 липня, Мінсоцполітики за підтримки проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» SURGe розпочало серію рекомендацій про те, як розпізнати потерпілих від торгівлі людьми та допомогти їм. Зокрема, в попередніх статтях ми наводили поради для батьків для безпеки їхніх дітей онлайн  та розповідали про те, якрозпізнати сексуальну й трудову експлуатацію .

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора