Трудові відносини

15 Листопада, 2023 р., 13:10
Профілактика гепатиту А на робочому місці базується на належній гігієні та санітарії.
25 Жовтня, 2023 р., 10:30
Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанс «Прямої телефонної лінії»:
18 Вересня, 2023 р., 14:14
Ваучер – документ, на підставі якого здійснюється перепідготовка за робітничою професією, підготовка за спеціальністю для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра або магістра за іншою спеціальністю, спеціалізація чи підвищення кваліфікації. Ваучер видається людині одноразово. Особа самостійно обирає форму та місце  навчання, також професію або спеціальність, за якою хоче пройти перепідготовку, навчання або підвищення кваліфікацію. Навчання здійснюється закладами освіти, підприємствами, установами, які мають ліцензію на освітню діяльність.
08 Вересня, 2023 р., 11:03
Роботодавець, який не сплачує єдиний внесок, створює найманому працівникові проблеми з нарахуванням пенсії.
04 Серпня, 2023 р., 09:16
Працювати за трудовим договором – вигідно! Трудове законодавство гарантує найманому працівнику здорові та безпечні умови праці, оплачувані відпустки й лікарняні. Вам допоможуть у разі нещасного випадку на роботі, дадуть пільги, якщо у вас є малолітні діти. Всього цього позбавлені незадекларовані працівники.
05 Червня, 2023 р., 13:52
Реєстр щодо проведення повідомної реєстрації колективних договорів (змін та доповнень)
11 Травня, 2023 р., 10:27
Вдповідно до статті 166 Кодексу законів про працю України та статті 7 Закону України „Про охорону праці” працівники, зайняті на роботах із шкідливими умовами праці, безоплатно забезпечуються молоком або іншими рівноцінними харчовими продуктами за встановленими нормами та у порядку, визначеному законодавством.
26 Квітня, 2023 р., 09:32
Згідно з державною програмою мікрогранту «Власна справа» в рамках проекту єРобота, основними умовами отримання гранту на створення або розвитку власного бізнесу є:
14 Лютого, 2023 р., 11:50
Відповідальність за організацію ведення обліку, зберігання і видачу трудових книжок покладається на керівника підприємства, установи, організації, представництва іноземного суб`єкта господарювання. За порушення встановленого порядку ведення, обліку, зберігання і видачі трудових книжок посадові особи несуть дисциплінарну, а в передбачених законом випадках іншу відповідальність (ч. 4 Постанови Кабінету міністрів України «Про трудові книжки працівників»). За ч.3 трудові книжки зберігаються на підприємствах, в установах і організаціях, у представництвах іноземних суб`єктів господарювання, а при звільненні працівника трудова книжка видається йому під розписку в журналі обліку.