Гид з державних послуг

27 Жовтня, 2023 р., 14:02
Це захистить вклади людей у нове житло від ненадійних забудовників, а також допоможе запобігти шахрайським схемам.
26 Жовтня, 2023 р., 10:32
«Дія.Освіта» – національна освітня платформа актуальних знань та навичок, що застосовує новітню технологію «едьютейнмент» («Edutainment»), засновану на принципі «навчання як гра / розвага». Тут кожен може безоплатно здобути важливі знання заради власного розвитку та успішної життєвої перспективи.
26 Жовтня, 2023 р., 09:04
Кредитна історія — це досьє людини з інформацією про всі взяті кредити. Саме ці дані враховує кредитор, щоб визначитися, чи варто видавати клієнту позику. Як не втратити на кредиті та побудувати гарні відносини з банком, розповідаємо в освітньому серіалі. Переходьте на Дія.Освіта та дізнавайтеся:
24 Жовтня, 2023 р., 08:13
Сфері відкритих даних в Україні вже 8 років! Українці отримали доступ до сотень наборів відкритих даних — публічної інформації про установи, підприємства, організації, територіальні органи.
20 Жовтня, 2023 р., 11:39
Запустили нову послугу. Тепер у Дії доступна карта з розташуванням Пунктів незламності. Українці зможуть знайти найближче місце, де зарядити телефон, зателефонувати рідним або провести Zoom.
16 Жовтня, 2023 р., 10:46
Жінки з деокупованих територій України можуть пройти курс безоплатного дистанційного навчання у сфері креативних та IT-індустрій. Проєкт впроваджує Projector Foundation за підтримки ІСАР Єднання, йдеться на сторінці організатора.
13 Жовтня, 2023 р., 08:50
Підприємці — основа міцної економіки. Тож розвиток бізнесу — інвестиція в стабільне майбутнє. Зараз бізнес, орієнтований на права людини, — світовий тренд. Щоб масштабуватися та виходити на європейський ринок, треба відповідати міжнародним стандартам.
12 Жовтня, 2023 р., 11:23
Міністерство цифрової трансформації України спільно з Проєктом USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» підтримують ініціативу й впродовж жовтня представлять новий освітній серіал та симулятор про кібербезпеку. А згодом запрацює Кіберграм – це тестування, яке дасть змогу перевірити знання про кіберіндустрію.
02 Жовтня, 2023 р., 13:15
Українські військові щодня оберігають наш спокій. Піклуємося про наших захисників і захисниць та робимо все можливе, аби спростити їх взаємодію з державою.
29 Вересня, 2023 р., 10:49
Українці, які подавали заяву про знищене майно, зможуть переглянути житловий сертифікат у застосунку. З нього дізнаєтеся про суму компенсації та термін дії.