Гид з державних послуг

24 Жовтня, 2023 р., 08:13
Сфері відкритих даних в Україні вже 8 років! Українці отримали доступ до сотень наборів відкритих даних — публічної інформації про установи, підприємства, організації, територіальні органи.
20 Жовтня, 2023 р., 11:39
Запустили нову послугу. Тепер у Дії доступна карта з розташуванням Пунктів незламності. Українці зможуть знайти найближче місце, де зарядити телефон, зателефонувати рідним або провести Zoom.
16 Жовтня, 2023 р., 10:46
Жінки з деокупованих територій України можуть пройти курс безоплатного дистанційного навчання у сфері креативних та IT-індустрій. Проєкт впроваджує Projector Foundation за підтримки ІСАР Єднання, йдеться на сторінці організатора.
13 Жовтня, 2023 р., 08:50
Підприємці — основа міцної економіки. Тож розвиток бізнесу — інвестиція в стабільне майбутнє. Зараз бізнес, орієнтований на права людини, — світовий тренд. Щоб масштабуватися та виходити на європейський ринок, треба відповідати міжнародним стандартам.
12 Жовтня, 2023 р., 11:23
Міністерство цифрової трансформації України спільно з Проєктом USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» підтримують ініціативу й впродовж жовтня представлять новий освітній серіал та симулятор про кібербезпеку. А згодом запрацює Кіберграм – це тестування, яке дасть змогу перевірити знання про кіберіндустрію.
02 Жовтня, 2023 р., 13:15
Українські військові щодня оберігають наш спокій. Піклуємося про наших захисників і захисниць та робимо все можливе, аби спростити їх взаємодію з державою.
29 Вересня, 2023 р., 10:49
Українці, які подавали заяву про знищене майно, зможуть переглянути житловий сертифікат у застосунку. З нього дізнаєтеся про суму компенсації та термін дії.
19 Вересня, 2023 р., 15:49
Уряд розширив перелік компаній, які можуть приєднатися до програми єВідновлення. Тепер ще більше бізнесів, які продають будівельні товари або роблять ремонти, допомагатимуть українцям відновлювати житло, що постраждало від російської агресії.
19 Вересня, 2023 р., 15:47
Розробили рішення, яке дасть змогу швидко й безпечно цифровізувати й автоматизувати державні послуги та реєстри.
13 Вересня, 2023 р., 13:46
Статистичне пілотне опитування про зайнятість та безробіття українців уперше проходить в онлайн-форматі.