Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я

10 Квітня, 2024 р., 14:25
Центр відповідальної гри (RGC) як громадська спілка створений з метою розбудови в Україні дієвої системи заходів, спрямованих як на попередження (профілактику) виникнення ігрової залежності, так і на подолання та мінімізацію її негативних наслідків.
03 Квітня, 2024 р., 17:03
 Громадська спілка «Бізнес інкубатор груп Україна» у партнерстві з компанією «Одеські інженерні мережі», Агенцією діджитал-маркетингу «Інвеб» та групою «Хард Лаб Акселератор» розробила чат-бот «Є-протез», на базі соціальної мережі Телеграм, для військових і цивільних, які постраждали від бойових дій російсько-української війни та отримали ампутації кінцівок.
03 Квітня, 2024 р., 17:00
До уваги внутрішньо переміщених осіб Подільської міської громади!
22 Березня, 2024 р., 16:36
                                                                                     НАДАВАЧАМ ПОСЛУГ БЕЗОПЛАТНОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ  ВЕТЕРАНАМ
08 Березня, 2024 р., 12:06
Громадський рух «Всі разом!» презентує макети для білбордів та сітілайтів «Захищати сім’ю в Україні!». Які можна розміщувати на зовнішніх рекламних носіях у містах України.
20 Лютого, 2024 р., 15:22
Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Подільської міської ради Подільського району Одеської області (надалі Департамент) нагадує, що відповідно до Закону України від 28.02.1991 року №796-ХІІ "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (зі змінами) , для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та віднесені до категорій 1 (першої), 2 (другої), 3 (третьої - з урахуванням доходів), на території Подільської міської громади (м.Подільськ, с.Липецьке (поштовий індекс 66352), с.Олександрівка (поштовий індекс 66351) , с.Казбеки (поштовий індекс 66353) Подільського району) в поточному 2024 році забезпечено реалізацію права отримання безоплатних ліків та безоплатного зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів та прирівняних по вартості до них).
01 Лютого, 2024 р., 10:53
Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» в 2024 році ЗУПИНЯЄТЬСЯ дія законів України, а саме: 1. «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» -