Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я

02 Липня, 2024 р., 10:42
Зручні та доступні послуги для ветеранів війни та членів їхніх сімей у ЦНАП
02 Липня, 2024 р., 10:40
Е-посвідчення ветерана замість паперового: Уряд підтримав зміни
05 Червня, 2024 р., 17:47
Академія праці, соціальних відносин і туризму  м.Київ (далі – Академія)  повідомляє,  що у 2024   навчальному  році  Академія  оголошує  прийом на навчання з підготовки  фахівців за  кошти  фізичних та (або) юридичних  осіб за  наступними освітніми рівнями та програмами:
05 Червня, 2024 р., 17:07
Регіональна Консультаційна рада у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України при Одеській обласній державній (військовій) адміністрації повідомляє, що спілка ветеранів в особі ТОВ фірма Віват заключила договір з Міністерством у справах ветеранів України про надання безкоштовної психологічної допомоги учасникам бойових дій; особам з інвалідністю внаслідок війни; учасникам війни; членам сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни; сім’ям загиблого (померлого) Захисника і Захисниці України.
27 Травня, 2024 р., 11:47
На виконання Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення моніторингу надання та оцінки якості соціальних послуг», відповідно до наказу Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 10 квітня 2024 року №6-о/д проведено зовнішню оцінку якості соціальних послуг, які надаються на території Подільської міської територіальної громади Комунальним закладом Центр надання соціальних послуг «Родина», Подільським міським центром соціальних служб.
22 Травня, 2024 р., 11:38
Департаментом соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Подільської міської ради Подільського району Одеської області здійснюється організація направлення дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, на оздоровлення та відпочинок до дитячого оздоровчого табору державного підприємства «Міжнародний дитячий центр «Артек» (Закарпатська область, Хустський район, с. Березники та м. Київ, Пуща-Водиця).
22 Травня, 2024 р., 10:30
  Виконавчий комітет Подільської міської ради  розпочинає формування Координаційної ради ветеранів Подільської міської територіальної громади. Координаційна рада є консультативно-дорадчим органом при Виконавчому комітеті Подільської міської ради Подільського району Одеської області.
07 Травня, 2024 р., 14:11
Умови, механізм виплати роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, а також її строки та розмір, визначено Порядком надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893 (далі – Порядок № 893). Суть програми полягає в працевлаштуванні людини з інвалідністю І або ІІ групи та облаштуванні для неї робочого місця. Після цього роботодавець може подати заяву про надання йому компенсації витрат за облаштування такого робочого місця.
03 Травня, 2024 р., 07:51
В сучасному світі принципи доступності та інклюзії набувають дедалі більшої актуальності оскільки вони визнають права та потреби людей, незалежно від їхніх фізичних, когнітивних або сенсорних відмінностей.