Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я

08 Березня, 2024 р., 12:06
Громадський рух «Всі разом!» презентує макети для білбордів та сітілайтів «Захищати сім’ю в Україні!». Які можна розміщувати на зовнішніх рекламних носіях у містах України.
20 Лютого, 2024 р., 15:22
Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Подільської міської ради Подільського району Одеської області (надалі Департамент) нагадує, що відповідно до Закону України від 28.02.1991 року №796-ХІІ "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (зі змінами) , для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та віднесені до категорій 1 (першої), 2 (другої), 3 (третьої - з урахуванням доходів), на території Подільської міської громади (м.Подільськ, с.Липецьке (поштовий індекс 66352), с.Олександрівка (поштовий індекс 66351) , с.Казбеки (поштовий індекс 66353) Подільського району) в поточному 2024 році забезпечено реалізацію права отримання безоплатних ліків та безоплатного зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів та прирівняних по вартості до них).
01 Лютого, 2024 р., 10:53
Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» в 2024 році ЗУПИНЯЄТЬСЯ дія законів України, а саме: 1. «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» -
01 Лютого, 2024 р., 10:43
Учбові заклади, в яких, в межах фінансування на  2024 рік, можуть пройти навчання з професійної адаптації ветерани війни (учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни АТО/ООС/відсічі збройної агресії РФ проти України), особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, члени сімей таких осіб, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, члени сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України (постанова КМУ від 21.06.2017р. №432 ), які є мешканцями Подільської міської територіальної громади.
31 Січня, 2024 р., 17:01
Постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 № 248 ,,Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах” передбачено під час реалізації експериментального проекту безкоштовне надання на базі Державне некомерційне підприємство «Трускавецький санаторій ,,Батьківщина” та Державне некомерційне підприємство «Миргородський санаторій ,,Слава” соціальних послуг, а саме:
03 Червня, 2021 р., 09:01
Повна назва – Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я  Подільської міської ради Подільського району Одеської області.