Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Новини податкової інспекції

19 Червня, 2024 р., 13:04
Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що відповідно до ст.cт. 269, 270 Податкового кодексу України (із змінами, далі – ПКУ) платниками земельного податку є: власники земельних ділянок, земельних часток (паїв);
19 Червня, 2024 р., 13:00
Роз’яснення щодо порядку застосування рішень органів місцевого самоврядування, військових/військово-цивільних адміністрацій, прийнятих в умовах дії воєнного стану
19 Червня, 2024 р., 09:22
Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що здійснювати будь-яку господарську діяльність необхідно з дотриманням вимог чинного законодавства, оскільки їх виконання напряму чи опосередковано пов’язане із поповненням державної скарбниці та є обов’язком кожного платника податків нашої держави.
10 Червня, 2024 р., 15:53
Подiльська державна податкова iнспекпiя ГУ ДПС в Одеськiй областi повідомляє, що в електронному кабiнетi удосконалено сервiс одержання штатником документа, що підтверджує стан розрахунку з державним та мiсцевими бюджетами, а також цiльовими фондами, який формується автоматизовано з накладенням квалiфiкованого електронного пiдпису керiвника економiчного аналiзу територiального органу ДПС (далi - Витяг щодо стану розрахункiв). Для платникiв податкiв з 01 травня 2024 року в електронному кабiнетi стане доступним отримання Витягу щодо стану розрахункiв, починаючи з 2013 року за кожний рiк окремо та в розрiзi податкiв, зборiв, платежiв, а також єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соцiальне страхування (далi - єдиний внесок) на відміну отримання такого документу тільки за звітні періоди поточного року. Крiм цього, розроблено окремий функцiонал для платникiв, якi мають податковий борг на день подання Запиту про отримання витягу щодо стану розрахункiв з бюджетами та цільовими фондами за даними органгв ДПС (далі - Запит) стосовно розрахунку пенi, яка буде нарахована у разі погашения такого боргу поточною датою. Якщо платник податкiв у Запитi, який подається через електронний кабiнет зазначає позначку про необхiднiсть пiдпису Витягу щодо стану розрахункiв, то на такий документ накладастъся квалiфiкований електронний пiдпис керiвника пiдроздiлу економiчного аналiзу територiального органу ДПС за основним мiсцем облiку такого платника. У разi, якщо автоматично сформований Витяг щодо стану розрахункiв мiстить платежi, якi обслуговуються не одним територiальним органом ДПС (за основним/неосновним мiсцем облiку - платника), то забезпечуються накладання, квалiфiкованих електронних пiдписiв керівниками пiдроздiлiв економiчного аналiзу вiдповiдних територiальних органiв ДПС. При цьому платнику податкiв стане доступним Витяг щодо стану розрахункiв, на якому буде зазначено прiзвище та iм'я керiвника пiдроздiлу економiчного аналiзу територiального органу ДПС за його основним мiсцем облiку. Для отримання Витягу щодо стану розрахункiв платнику податкiв необхiдно здiйснити наступнi кроки :
06 Червня, 2024 р., 11:57
Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє, що Законом України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг», який набрав чинності з 01 серпня 2020 року, створено правові підстави для впровадження програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – ПРРО).
06 Червня, 2024 р., 11:56
Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що 03.05.2024 набрала чинності постановою Кабінету Міністрів України від 30 квітня 2024 року № 485 внесені зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 6 грудня 2022 року № 1364 «Деякі питання формування переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією».
06 Червня, 2024 р., 11:55
Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що відповідно до п. 286.1 ст. 286 Податкового кодексу України (із змінами, далі – ПКУ) підставою для нарахування земельного податку є:
06 Червня, 2024 р., 11:53
Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє, що відповідно до п.п. 14.1.114 прим. 2 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ (далі – ПКУ) мінімальне податкове зобов’язання (далі – МПЗ) – мінімальна величина податкового зобов’язання із сплати податків, зборів, платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, пов’язаних з виробництвом та реалізацією власної сільськогосподарської продукції та/або з власністю та/або користуванням (орендою, суборендою, емфітевзисом, постійним користуванням) земельними ділянками, віднесеними до сільськогосподарських угідь, розрахована відповідно до ПКУ. Сума МПЗ, визначених щодо кожної із земельних ділянок, право користування якими належить одній, зокрема, фізичній особі – підприємцю, є загальним МПЗ.
06 Червня, 2024 р., 11:52
Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що згідно зі ст. 4 Закону України від 06 жовтня 1998 року № 161-XIV «Про оренду землі» (із змінами, далі – Закон № 161) орендодавцями земельних ділянок, що перебувають у державній власності, є органи виконавчої влади, які відповідно до закону передають земельні ділянки у власність або користування. Орендодавцями земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності, є сільські, селищні, міські ради в межах повноважень, визначених законом.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора