Подільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

12 Березня, 2024 р., 11:16
Родичі загиблих ветеранів війни, Захисників і Захисниць України можуть потребувати допомоги у розв’язанні юридичних питань. Отримати професійну юридичну допомогу можна, звернувшись до системи безоплатної правничої допомоги — це право гарантоване Законом України «Про безоплатну правничу допомогу». Як зазначили у пресслужбі системи БПД, у 2023 році до них надійшло понад 3,1 тисячі звернень членів родин загиблих. У 572 випадках для розв’язання питання доводилось звертатися до суду — допомога зі зверненням до суду також безоплатна.
13 Лютого, 2024 р., 12:55
Близько 17% звернень до системи БПД по отримання послуг представництва інтересів у судах та допомогу із складенням документів до суду — від ВПО. Найбільше — на Дніпропетровщині, у Києві та на Харківщині.
06 Лютого, 2024 р., 10:44
Не поширюйте інформацію про військовослужбовця в соцмережах: фото у формі, військове звання, де зник тощо. Ворог моніторить соцмережі — поширена інформація може завдати шкоди вашій близькій людині. Також даними можуть скористатися шахраї.
06 Листопада, 2023 р., 15:20
Українці, які потребують розв’язання питань щодо володіння чи користування землею, можуть безоплатно отримати консультацію юриста від системи безоплатної правничої допомоги. З початку року такою можливістю скористались понад 17 тисяч українців.
01 Листопада, 2023 р., 15:06
Батьки або люди, які їх замінюють (опікуни чи піклувальники), зобов’язані піклуватися про дітей: виховувати їх, дбати про їхнє здоров’я, фізичний та духовний розвиток, захищати їхні права. Та що робити, якщо батьки ухиляються від своїх батьківських обов’язків, порушуючи в такий спосіб права дитини?
05 Жовтня, 2023 р., 09:25
Учасники бойових дій мають право на усі види правничих послуг від системи безоплатної правничої допомоги від консультацій до представництва інтересів у суді.
27 Вересня, 2023 р., 10:58
Близькі родичі та члени сім’ї особи, зниклої безвісти за особливих обставин, мають право на отримання достовірних відомостей про місце перебування особи, зниклої безвісти за особливих обставин, обставини її загибелі / смерті, місце поховання, якщо воно відоме.
21 Вересня, 2023 р., 12:00
Люди з низьким доходом мають право на усі послуги системи БПД, зокрема на безоплатну вторинну правничу допомогу (БВПД).
21 Вересня, 2023 р., 11:10
До системи БПД можна звернутися для розвʼязання різних життєвих питань у правовий спосіб.
13 Вересня, 2023 р., 09:08
Внутрішньо переміщені особи (ВПО) можуть отримати безоплатно усі види правничих послуг від системи безоплатної правничої допомоги (БПД): від консультацій і юридичної інформації до послуг з представництва їхніх інтересів у судах та інших державних органах, а також допомогу в складенні документів для звернення до суду.