Подільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

23 Березня, 2023 р., 14:36
У зв’язку з введенням воєнного стану на території України, встановлено обмеження щодо виїзду певних категорій громадян за кордон. Військовозобовʼязаним чоловікам віком від 18 до 60 років, а також  жінкам-військовозобов’язаним заборонено покидати межі України.
15 Березня, 2023 р., 10:12
Відтепер для отримання водійського посвідчення потрібно спочатку пройти навчання теоретичного курсу в автошколі та успішно здати іспит. І лише після того, як Ви опанували правила дорожнього руху приступити до практичної частини навчання – керування автівкою.
28 Лютого, 2023 р., 16:15
В Україні триває загальна мобілізація — проводяться спеціальні заходи, зокрема, призов військовозобов’язаних до лав Збройних Сил України на військову службу.
16 Лютого, 2023 р., 11:44
Оголошено конкурс ВБО “Українська фундація правової допомоги” у співпраці з Координаційним центром, за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта.
13 Лютого, 2023 р., 12:54
Що робити, якщо ваших близьких примусово перемістили на тимчасово окуповану територію чи депортували за межі України.
03 Лютого, 2023 р., 08:58
Хто та за яких умов має право вручати повістки, чи визначено в законодавстві місця вручення повісток, хто має право перевіряти документи та про інше - розповів юрист Одеський місцевий центр з надання БВПД Микола Крутій.
02 Грудня, 2022 р., 08:56
З 1 грудня розпочався процес оформлення документів для підтвердження статусу учасника бойових дій. Для цього Міністерство оборони України завершило всі необхідні кроки для запуску процедури оформлення документів, які підтверджують статус учасника бойових дій під час відсічі повномасштабної агресії росії, а Міністерство юстиції здійснило державну реєстрацію наказу Міністерства оборони України від 10 листопада 2022 року № 369.
04 Листопада, 2022 р., 14:01
1 листопада набула чинності для України Стамбульська конвенція, яка вважається своєрідним золотим стандартом у сфері прав людини і європейських цінностей щодо ліквідації гендерно зумовленого насильства, насильства стосовно жінок і домашнього насильства.
01 Листопада, 2022 р., 10:35
СИСТЕМА БПД ВИПУСТИЛА ІНФОРМАЦІЙНУ ЛИСТІВКУ ЩОДО ПРАВ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІВ