Наближайте перемогу інформацією. Повідомляйте про окупантів у чатбот єВорог

Дата: 06.07.2023 17:16

Фото без описуСили оборони знищили 231+ тисяч окупантів та 4060+ танків. Такі потужні результати не були б можливими без допомоги народної розвідки. Минулого тижня ви повідомляли про ворожі дрони, ударні гвинтокрили, ремонтні бази техніки та розміщення ППО.

Завдяки цьому наші військові можуть працювати ще ефективніше і мати такі результати, як на відео

Ботом уже скористалися 510 тисяч разів. Але потрібно ще більше заявок, щоб статистика втрат окупантів швидко зростала.

Важливо повідомляти про будь-яку ворожу техніку, але для вашої зручності ділимося ключовим переліком. Надсилайте інформацію про:

• Ракетні комплекси С300 та Іскандер
  • Системи зв’язку
  • Засоби радіелектронної боротьби
  • Бензовози
  • Скупчення техніки
  • Переміщення колон техніки
  • Транспортування техніки залізницею
  • Склади з боєприпасами
  • Позиції артилерії

Також повідомляйте про скупчення особового складу.

Перейти в єВорог можна з головного екрана в застосунку Дія або за посиланням  t.me/evorog_bot

Пам’ятайте про свою безпеку! Не підходьте до окупантів занадто близько, видаляйте історію листування з ботом та фото зі смартфона, не обговорюйте переміщення ворожої техніки телефоном.

Посилання: https://www.facebook.com/mintsyfra/videos/1242575856442576