Гид з державних послуг

08 Червня, 2023 р., 11:02
Щодня державні та комунальні замовники оголошують тисячі тендерів на закупівлю медичного обладнання, продуктів харчування, транспорту чи ліків. З державних та місцевих бюджетів витрачають мільярди гривень на потреби українців. Тому важливо вміти контролювати такі процеси, щоб ці гроші не осіли у когось у кишені.
02 Червня, 2023 р., 10:37
Отримуйте будівельні послуги ще ефективніше! Відтепер можете редагувати вже подане повідомлення. А більшість даних у заяві підтягнеться автоматично з Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ).
02 Червня, 2023 р., 10:36
Будуючи зручну цифрову державу, ми хочемо, щоб зручною та безпечною вона була для всіх, зокрема і для наймолодшого покоління. 1 червня — День захисту дітей, тому сьогодні гарна можливість нагадати, що Мінцифра разом з національною платформою Дія.Освіта запустили серію освітніх матеріалів про безпеку дітей у мережі:
01 Червня, 2023 р., 19:00
Уже вдруге Україна відзначає Міжнародний день захисту дітей в умовах повномасштабної війни. У час, коли права маленьких українців жорстоко порушуються, як ніколи важливо робити все можливе, щоб наші діти мали повноцінне безпечне дитинство.
31 Травня, 2023 р., 09:31
За останній рік кількість кібератак росії проти України збільшилася втричі. При цьому 46% українських малих та середніх підприємств не змогли найняти спеціалістів з кібербезпеки через нестачу кваліфікованих фахівців.
30 Травня, 2023 р., 09:31
Держава продовжує підтримувати виробництво БПЛА в Україні. У Парламенті підтримали законопроєкти, які скасовують на час воєнного стану сплату ПДВ та ввізного мита. Це стосується комплектуючих для безпілотників — матеріалів, вузлів, агрегатів устаткування тощо.
23 Травня, 2023 р., 11:14
Можете подати заяву про заміну посвідчення в застосунку Дія та забрати готове водійське в сервісному центрі МВС. Або ж взагалі відмовитися від пластикового документа й отримати е-посвідчення водія.
23 Травня, 2023 р., 08:05
Успішна робота малого та середнього бізнесу — це запорука стійкої економіки та одна з головних умов для швидкого відновлення України. Тому EasyBusiness, MATRA та Центр економічного відновлення запускають грантову програму для підприємців. Головна мета — підтримати український бізнес під час повномасштабної війни.
19 Травня, 2023 р., 08:41
Масштабуємо послугу з реєстрації нерухомості. Скористатися сервісом тепер можна в Закарпатській, Київській, Дніпропетровській, Львівській, Одеській, Рівненській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Чернігівській областях та Луцьку.
16 Травня, 2023 р., 09:13
Прозору судову систему неможливо побудувати без відкритих даних. Кожен повинен мати змогу моніторити судові рішення, аналізувати роботу суддів та слідкувати за перебігом розгляду справ. Це дозволить журналістам та активістам контролювати роботу судів та усуне корупційні ризики, а юристи зможуть виконувати свою роботу швидше й ефективніше.