Бета-тестування порталу Держстату. Статистика стане зручною для влади і громадян.

Дата: 06.07.2023 17:14

Доступ до якісних даних допомагає уряду швидко ухвалювати ефективні рішення. Продовжуємо цифровізувати органи статистики. Розпочався закритий бета-тест нового порталу. Кожен українець матиме доступ до даних, а держава зможе успішно їх опрацьовувати.

На оновленому порталі:

• дані зберігатимуться в єдиній системі, а не окремих файлах. Українці зможуть значно швидше знаходити інформацію
  • кожен зможе скористатися «Банком даних» — інструментом, який дозволяє працювати з графіками і таблицями
  •  на інтерактивних дашбордах відображатимуться найважливіші показники
  • інформацію з порталу можна буде викачати в зручному форматі (SDMX-CSV)
  •  буде доступним календар оприлюднення статистичної інформації та графік подання звітності. Користувачі зможуть відслідковувати майбутні релізи, а респонденти — планувати подання звітів

Участь у тестуванні візьмуть представники бізнесу, громадськості та державних органів. Це дозволить вдосконалити продукт і вже скоро презентувати новий підхід до державної статистики. Ефективний та швидкий сервіс для кожного українця.

Розробляємо портал Держстату за підтримки Програми EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією.

Посилання: https://www.facebook.com/mintsyfra/videos/1004524447352051