Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Соціальний захист

04 Жовтня, 2023 р., 09:34
У фокусі – посилення життєстійкості українців та соціальний супровід військовослужбовців і їхніх родин на базі підрозділів Збройні Сили України / The Armed Forces of Ukraine. Детальніше про підтримані Кабміном постанови нижче:
29 Вересня, 2023 р., 10:51
Під час війни багато українців, на жаль, стикаються з проблемою втрати чи пошкодження документів.
26 Липня, 2023 р., 10:57
Домашнє насильство не можна замовчувати, воно потребує ефективного реагування і скоординованих дій. Попри війну, проблема домашнього насильства не стає менш важливою.
30 Травня, 2023 р., 09:07
Відкрито донабір на отримання 16 тисяч гривень від спільного проєкту Мінветеранів і Червоного Хреста України.
01 Травня, 2023 р., 10:12
Психологічна і правова допомога онлайн упродовж першого року після повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Довідник провайдерів, які надають психологічну та правову допомогу постраждалим від війни РФ проти України. Частина 2 / Рибак В., Бондаренко О. — Київ: ГО «Вектор прав людини», 2023. — 48 с.   У цій публікації надається огляд ініціатив, ліній психологічної та правової допомоги, які діють в умовах воєнного стану в Україні та взяли участь в  опитуванні ГО «Вектор прав людини». Ця публікація буде корисна людям, які шукають допомогу для себе чи своїх близьких та знайомих, представникам(-цям) онлайнових ліній допомоги, представникам(-цям) українських та закордонних громадських організацій, органів державної влади, місцевого самоврядування, донорських організацій, адвокатам(-кам), юристам(-кам), медіаторам(-кам), психологам(-гиням), психотерапевтам(-кам), представникам(-цям) медичної спільноти, соціальним працівникам(-цям), дослідникам(-цям) та всім, хто цікавиться цією темою.    Публікацію підготовлено ГО «Вектор прав людини» в межах проєкту «Психологічна та правова допомога задля реагування та пом’якшення наслідків війни в Україні», що отримує підтримку від Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (Eastern Partnership Civil Society Forum) для членів і фінансується Європейським Союзом у межахпідтримки громадянського суспільства в регіоні. У межах схеми регрантів Форум громадянського суспільства Східного партнерства (ФГС Східного партнерства) підтримує проєкти своїх членів, які сприяють досягненню місії та цілей Форуму. Гранти доступні для ОГС із країн Східного партнерства та ЄС. Ключові сфери підтримки — демократія та права людини, економічна інтеграція, навколишнє середовище та енергетика, контакти між людьми, соціальна та трудова політика.
01 Травня, 2023 р., 10:10
Психологічна і правова допомога онлайн упродовж першого року після повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Короткий огляд потреб надавачів провайдерів психологічної та правової допомоги. Частина 1. / Рибак В. — Київ: ГО «Вектор прав людини», 2023. — 36 с. У цій публікації надається короткий огляд потреб українських надавачів психологічної та правової допомоги та викликів, що стоять перед ними в умовах війни РФ проти України. Інформація підготовлена за результатами опитування, що на початку 2023 року провела ГО «Вектор прав людини» серед представників(-ць) державного і недержавного секторів, які надають психологічну та/або правову допомогу в умовах війни після повномасштабного вторгнення РФ на територію України. Ця публікація буде корисна представникам(-цям) онлайнових ліній допомоги, представникам українських та закордонних громадських організацій, органів державної влади, місцевого самоврядування, донорських організацій, адвокатам(-кам), юристам(-кам), медіаторам(-кам), психологам(-гиням), психотерапевтам(-кам), представникам(-цям) медичної спільноти, соціальним працівникам(-цям), дослідникам(-цям) та іншим зацікавленим.   Публікацію підготовлено ГО «Вектор прав людини» в межах проєкту «Психологічна та правова допомога задля реагування та пом’якшення  наслідків війни в Україні», що отримує підтримку від Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (Eastern Partnership Civil Society Forum) для членів і фінансується Європейським  Союзом у межахпідтримки громадянського суспільства в регіоні.  У межах схеми регрантів Форум громадянського суспільства Східного партнерства (ФГС Східного партнерства) підтримує проєкти своїх членів, які сприяють досягненню місії та цілей Форуму. Гранти доступні для ОГС із країн Східного партнерства та ЄС. Ключові сфери підтримки — демократія та права людини, економічна інтеграція, навколишнє середовище та енергетика, контакти між людьми, соціальна та трудова політика.
07 Грудня, 2021 р., 11:56
       6 грудня 2021 року відбулось розширене засідання координаційної ради  з  питань дітей, сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Подільської міської ради Подільського району Одеської області. На засідання ради були запрошені: староста сіл Липецьке, Олександрівка, Казбеки; голови квартальних комітетів.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора