Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Соціальний захист

08 Жовтня, 2021 р., 15:58
Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров‘я Подільської міської ради Подільського району Одеської області інформує про  отримання фінансування з державного бюджету для виплати всіх видів державної допомоги  –  для одержувачів дитячих допомог та компенсацій за поточний жовтень місяць,  а для одержувачів житлових субсидій та  готівкових пільг - за минулий вересень місяць. Кошти в повному обсязі одразу були перераховані на Ваші банківські рахунки.
 
06 Жовтня, 2021 р., 11:25
 Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров‘я Подільської міської ради Подільського району Одеської області інформує про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.
17 Серпня, 2021 р., 14:39
Департаментом соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Подільської міської ради проведено підбір та організована група дітей, які потребують особливої соціальної уваги у кількості 6 дітей, яких 16 серпня 2021 року направлено до ТОВ «Оздоровчо – профілактичний комплекс «Планета здоров’я» Львівської області, м.Трускавець, вул. Суховоля, 61. Направлення дітей до вищезазначеного закладу здійснюється за рахунок коштів державного бюджету. І оздоровча зміна проводиться із 17 серпня 2021 року до 06 вересня 2021 року включно, де вони будуть брати участь у виховних, патріотичних, оздоровчих, розважально-ігрових програмах, спортивних змаганнях, всеукраїнських фестивалях, набувають досвіду громадської діяльності та спілкування з однолітками з різних адміністративно територіальних одиниць України.
26 Липня, 2021 р., 13:23
30 липня у світі відзначають Всесвітній день протидії торгівлі людьми. У лексиконі сучасного українського суспільства усе частіше вживається термін «трафікінг» або ж «торгівля людьми». Здавалося б, людство давно забуло про явище работоргівлі, яке більшість з нас асоціюють з давньою та середньовічною історією – кріпацтвом, «чорним рабством» та іншими подібними явищами. Проте, як свідчать факти, работоргівля є  цілком сучасною реалією, чиє існування має потужне економічне підґрунтя. Ця проблема має глобальний характер, адже постраждати від торгівлі людьми може людина будь-якого віку, статі, походження, з будь-якою освітою і рівнем достатку.
11 Червня, 2021 р., 09:29
Порядок безоплатного зубопротезування  пільгових категорій громадян
 
02 Червня, 2021 р., 09:18
Переглянути архів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора