Оголошення та повідомлення

25 Квітня, 2024 р., 09:16
На виконання вимог статті 4 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», Департаментом екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації визначено допустимість провадження планової діяльності ТОВ «УНІО» та визначено екологічні умови її провадження.
18 Квітня, 2024 р., 15:33
У зв’язку з збільшенням інтенсивності завдання ударів та пошкоджень об’єктів генерації, системи передачі та розподілу електроенергії в різних областях України, зафіксовані випадки здійснення заходів диверсійного характеру на території країни, області.
16 Квітня, 2024 р., 16:28
До уваги мешканців Подільської міської територіальної громади! КНП МОК «Чиста громада» запрошує на постійну роботу:
09 Квітня, 2024 р., 16:03
Рішенням Виконавчого комітету Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 04.04.2024 року № 120 було затвердженно Положення про координаційну раду з питань утвердження національної та громадянської ідентичності при Виконавчому комітеті Подільської міської ради Подільського району Одеської області. До її складу запрошують представників громадських об’єднань, установ, організацій, підприємств, місцевих засобів масової інформації, а також діячів освіти, культури, науки, мистецтва, спорту.
08 Квітня, 2024 р., 13:19
УВАГА! ВАКАНСІЯ!
05 Квітня, 2024 р., 10:34
Повідомляємо жителів Подільської громади, що церемонія поховання загиблого Захисника України Віктора КАМЕНЩИКА відбудеться у неділю 7 квітня.
03 Квітня, 2024 р., 17:13
Навчально-науковий інститут публічної служби та управління Національного університету «Одеська політехніка» проводить День відкритих дверей!
28 Березня, 2024 р., 16:26
31 БЕРЕЗНЯ У ПОДІЛЬСЬКУ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН!