Оголошення та повідомлення

15 Березня, 2024 р., 15:27
Шановні мешканців Подільської міської територіальної громади,
08 Березня, 2024 р., 15:13
УВАГА! 27 березня 2024 року Подільська філія Одеського обласного центру зайнятості організовує ярмарок вакансій.
08 Березня, 2024 р., 14:47
До уваги внутрішньо переміщених осіб, які мешкають на території Подільської міської територіальної громади!  Протягом двох днів у Подільську будуть працювати представники Програми із надання гуманітарної допомоги обраним домогосподарствам ВПО у вигляді непродовольчих товарів, таких як: особисті засоби гігієнічні набори, меблі та побутова техніка.  Наявність таких категорій вразливості надає ВПО можливість взяти участь у програмі: -  домогосподарства, очолювані батьками-одинаками;  -  домогосподарства, де є хоча би одна людина похилого віку (60+); -  домогосподарства з вагітними жінками; -  домогосподарства з трьома і більше дітьми до 18 років; -  домогосподарства з новонародженими дітьми віком до 1 року; -  домогосподарства, член(и) якого(их) має(ють) інвалідність 1-ї, 2-ї, та 3-ї групи та/або страждає(ють) на хронічні захворювання; -  домогосподарства, очолювані неповнолітніми ( до 18 років).  Наявність категорії вразливості є необхідною умовою для участі в програмі, проте не є гарантією отримання гуманітарної допомоги.  Попередня очна реєстрація ВПО для участі в Програмі буде відбуватися 11 та 12 березня 2024 року з 12:00  до 16:30 у приміщенні за адресою: м. Подільськ, вул. Бочковича, 4а. Для подальшої реєстрації на отримання гуманітарної допомоги, потрібно мати оригінали  документів усіх членів родини  для підтвердження особи наприклад:  -  паспорт громадянина України, -  свідоцтва про народження та -  довідку ВПО а також документи, що підтверджують інвалідність та інші медичні стани, які є хронічними захворюваннями (наприклад, медичні довідки).
26 Лютого, 2024 р., 13:46
До уваги мешканців Подільської міської територіальної громади!
23 Лютого, 2024 р., 09:57
Сьогодні, 23 лютого 2024 року, з 10.00  буде тимчасово обмежений рух у мікрорайоні Черемушки у зв’язку з проведенням пожежно-тактичних навчань підрозділами 4-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Одеській області. Закликаємо учасників дорожнього руху бути уважними та обережними!
22 Лютого, 2024 р., 15:38
23 лютого 2024 року Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе онлайн-захід, під час якого будуть презентовані напрацювання проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Одеській області.