Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці

06 Березня, 2024 р., 11:49
Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанс «Прямої телефонної лінії»:
06 Березня, 2024 р., 11:47
Олексій (ім’я змінено) 40 років працював на одному з одеських державних підприємств. Вийшовши на роботу після відпустки, дізнався, що його звільнено. Керівник державного підприємства відмовив Олексію у поясненні причин його звільнення.
06 Березня, 2024 р., 11:42
З початком широкомасштабного вторгнення рф багато українців стикнулася із проблемою погіршення ментального здоров’я та  психоемоційного стану.
12 Лютого, 2024 р., 17:02
Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці нагадує щодо роботи інноваційного сервісу «Інтерактивний інспектор»
12 Лютого, 2024 р., 16:59
Сьогодні у рубриці #ЗАПИТАННЯ_ВІДПОВІДІ розглядаємо на кого розповсюджується дія Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».
07 Лютого, 2024 р., 11:09
07 Лютого, 2024 р., 11:07
Відповідно до Закону України «Про індексацію грошових доходів населення» від 03.07.1991 № 1282-XII, індексація грошових доходів населення - встановлений законами та іншими нормативно-правовими актами України механізм підвищення грошових доходів населення, що дає можливість частково або повністю відшкодовувати подорожчання споживчих товарів і послуг.
07 Лютого, 2024 р., 11:04
Запрошуємо вас долучитися до нашого вебінару на тему "Трудові права осіб з інвалідністю", який відбудеться 9 лютого об 11:00.
01 Лютого, 2024 р., 11:58