24 Липня, 2024 р., 15:30
Як оцінити ризики від теплового стресу? Якщо існує ймовірність теплового стресу, ви повинні оцінити ризики для працівників та враховувати таке: - інтенсивність роботи – чим більше людина працює, тим більше тепла виділяється тілом; - робочий клімат –включає температуру повітря, вологість, рух повітря та роботу поблизу джерела тепла; - спеціальний одяг та засоби індивідуального захисту – вони можуть перешкоджати потовиділенню та іншим способам регулювання температури; - вік працівника, тип статури та медичні фактори можуть впливати на їх переносимість спеки. Наприклад, оптимальні та допустимі показники мікроклімату є різними для різних категорій робіт за показниками важкості, але верхньою межею температури на постійних робочих місцях(тобто там, де працівник проводить більш ніж половину свого робочого часу або не менше двох годин поспіль), є температура + 28º С. Регулярно проводьте опитування працівників щодо перших ознак теплового стресу!
22 Липня, 2024 р., 13:50
Жодного випадку виробничого травматизму не буде допущено завдяки злагодженій діяльності керівництва та працівників сільськогосподарських підприємств.
19 Липня, 2024 р., 09:36
Права та гарантії вагітних жінок у трудових відносинах
19 Липня, 2024 р., 09:33
Трудовий договір - Твоя впевненість і безпека на роботі