Гид з державних послуг

21 Квітня, 2023 р., 10:12
Живете в Україні, але не маєте громадянства? Дізнайтеся, які сервіси доступні для іноземців та іммігрантів, на Гіді з державних послуг. Там знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідну послугу. Замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.
21 Квітня, 2023 р., 10:04
Електронне свідоцтво про народження — це зручно й безпечно! Забудьте про паперові оригінали — цифрова копія завжди під рукою у вашому смартфоні.
20 Квітня, 2023 р., 08:20
Тепер не потрібно моніторити десятки ресурсів для пошуку підтримки бізнесу. Усе необхідне на маркетплейсі фінансових можливостей — у розділі «Регіональні програми»:
18 Квітня, 2023 р., 13:33
Платформа Дія.Цифрова освіта створена так, щоб люди з інвалідністю, люди старшого віку та інші представники маломобільних груп населення могли на рівних умовах розвивати цифрові навички.
12 Квітня, 2023 р., 10:59
Публічна інформація щодо будівництва знову у відкритому доступі. З початком повномасштабного вторгнення ці дані були тимчасово недоступні в цілях безпеки.
11 Квітня, 2023 р., 11:21
Уряд розширює проєкт, тож від сьогодні доступні нові програми для учасників та учасниць бойових дій. З грантами від єРобота ветерани можуть запустити або ж масштабувати власний бізнес.
05 Квітня, 2023 р., 08:20
Хочете розпочати медичну практику чи оформити акредитацію для закладу охорони здоров’я? Робіть це швидко та без зайвих нервів з Гідом з державних послуг. Там дізнаєтеся покрокову інструкцію, як отримати необхідну послугу, замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.
04 Квітня, 2023 р., 11:46
За ініціативи Мінветеранів на порталі Дія.Бізнес доступний новий розділ – "Ветеранський бізнес", який містить усю необхідну інформацію щодо розвитку та підтримки ветеранського підприємництва.
04 Квітня, 2023 р., 08:14
Зареєструйте малюка, отримайте свідоцтво про народження, а також замовте інші держпослуги на порталі Дія просто зараз.
28 Березня, 2023 р., 09:42
Держава прагне забезпечити якісну освіту, розвиток цифрових технологій та розширення можливостей для студентів у межах міжнародної співпраці.