Розширюйте діджитал-можливості. Академія електронного управління запускає тендер – деталі.

Дата: 12.07.2023 09:31

Фото без описуМаєте ідеї, як масштабувати цифровізацію? Беріть участь у тендері на надання консультаційних послуг. Він міститиме розробку бази знань з е-послуг та підтримку ІТ-інструментів для Центру цифрових компетенцій.

Конкурс організовує академія електронного управління (Естонія) у межах проєкту DT4UA.

Завдання для учасників

• сформувати базу знань з е-послуг та розробити довідники даних і документів, що використовуються при наданні адміністративних послуг
  • актуалізувати рекомендації зі створення та реінжинірингу електронних послуг
  • наповнювати платформу інструментів розробки та тестування е-послуг (testbed/toolkit)
  • провести тренінги, інформаційні кампанії, розробити інфографіку, статті тощо.

Щоб взяти участь, встигніть зареєструватися до 25 липня за посиланням – https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/...

Ставайте частиною діджитал-спільноти

Тендер проводиться в межах проєкту DT4UA, який фінансується Європейським Союзом.