Фонд соціального страхування

12 Вересня, 2022 р., 13:12
Під опікою Фонду соціального страхування України перебуває близько 11 мільйонів українців – це наймані працівники, підприємці, фермери і самозайняті особи. Усі вони в разі настання страхового випадку отримують від Фонду виплати, допомоги, медичні і соціальні послуги.
03 Серпня, 2022 р., 10:17
Фонд соціального страхування України опікується близько 11 мільйонами працюючих українців – навіть в умовах війни усі вони забезпечуються Фондом виплатами і допомогами. Однак у деяких випадках людина може втратити право на отримання допомоги.
06 Січня, 2022 р., 11:53
На початку листопада освітян і окремих держслужбовців, для яких визначена обов'язковість вакцинації від COVID-19, однак які відмовились від її проведення, було відсторонено від роботи. А з 09 грудня обов’язкове щеплення буде також поширено на соціальних працівників і робітників стратегічних підприємств.
10 Листопада, 2021 р., 11:44
У період карантинних заходів посилюється відповідальність роботодавців у зв’язку з необхідністю захисту здоров'я працівників, задіяних у робочому процесі. Першочерговими завданнями є забезпечення сучасними засобами колективного та індивідуального захисту, організація проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози життю або здоров'ю працівників.
29 Вересня, 2021 р., 08:51
Якщо працівник має довготривале захворювання, то йому оплатять е-лікарняний лише після одужання?
14 Вересня, 2021 р., 15:17
Потреба у видатках на лікарняні, декретні, страхові виплати і медико-соціальні послуги перевищила надходження на 2,3 млрд грн у серпні
13 Вересня, 2021 р., 09:06
Уже майже 20 тисяч електронних листків непрацездатності прийнято Фондом соціального страхування України до оплати, а перші з них вже було профінансовано