Гид з державних послуг

19 Вересня, 2023 р., 15:49
Уряд розширив перелік компаній, які можуть приєднатися до програми єВідновлення. Тепер ще більше бізнесів, які продають будівельні товари або роблять ремонти, допомагатимуть українцям відновлювати житло, що постраждало від російської агресії.
19 Вересня, 2023 р., 15:47
Розробили рішення, яке дасть змогу швидко й безпечно цифровізувати й автоматизувати державні послуги та реєстри.
13 Вересня, 2023 р., 13:46
Статистичне пілотне опитування про зайнятість та безробіття українців уперше проходить в онлайн-форматі.
07 Вересня, 2023 р., 08:14
Якщо ви хочете зареєструвати інноваційний проект, отримати ліцензію на освітню діяльність у сфері дошкільної освіти чи загальної середньої освіти, переходьте на Гід з державних послуг. Знайдете покрокову інструкцію, як отримати послугу, куди потрібно звернутися і які документи надати.
04 Вересня, 2023 р., 14:08
Деякі категорії сімей отримуватимуть допомогу від держави на порталі Дія. Запустили 4 соціальні онлайн-сервіси. На порталі Дія доступні:
29 Серпня, 2023 р., 08:40
Україна відома у світі як tech-хаб, де створюють потужні IT-продукти. Щоб поглибити співпрацю з технологічними гігантами та допомогти українським інноваційним компаніям знайти міжнародних партнерів, команда Мінцифри разом з Асоціацією IT Ukraine розробила каталог перспективних українських IT-продуктів.
23 Серпня, 2023 р., 15:33
На порталі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва оновився сервіс публікації даних кошторисної документації.
17 Серпня, 2023 р., 08:44
Програма єОселя в Дії — це чесні умови, простий механізм отримання, прозора фіксована процентна ставка. Отримуйте вигідне кредитування за кілька кліків. Швидко та зручно. Без зайвих паперів і витрачених годин.
16 Серпня, 2023 р., 11:23
Займаєтеся сільським господарством та не хочете шукати державні сервіси в десятках установ? Дізнавайтеся, де отримати компенсацію на купівлю сільськогосподарської техніки або державну підтримку для виробників картоплі не виходячи з дому. Знаходьте необхідний сервіс за кілька кліків на Гіді з державних послуг.
15 Серпня, 2023 р., 11:22
Єднаємося і відкриваємо масштабний збір на закупівлю 10 тисяч дронів-камікадзе для Сил оборони України.