Діяльність Агенції регіонального розвитку Одеської області

25 Жовтня, 2023 р., 13:15
За партнерством Агенції регіонального розвитку Одеської області планується проведення Першого міжнародного інноваційного інвестиційного Форуму (м. Київ), на який запрошуємо представників бізнесу Одещини.
14 Вересня, 2023 р., 15:24
Командою Агенції регіонального розвитку Одеської області проведено zoom-зустріч з Подільською міською радою з метою обговорення актуалізації Стратегії розвитку Подільської територіальної громади до 2025 року.
21 Березня, 2023 р., 15:11
Наш регіон від початку повномасштабної війни демонструє незламність і стійкість, якою всі щиро захоплюються. Зокрема, ваш бізнес, який примудряється у надзвичайно складних умовах знаходити сили і способи не тільки продовжувати працювати і допомагати фронту, але й розширювати ринки збуту і зав'язувати нові контакти.
27 Лютого, 2023 р., 16:34
Спільно з ГО «Добропільський центр молоді ДОБРО» на базі Агенція регіонального розвитку Одеської області провели тренінг «Основи проєктної діяльності ініціатив в енергетичній сфері» для представників місцевого самоврядування територіальних громад за проєктом «Підвищення рівня обізнаності та поінформованості пілотних громад Півдня та Сходу України щодо енергетичної безпеки та альтернативних джерел енергії»!
21 Лютого, 2023 р., 16:17
Настав той час, коли важлива не тільки перемога агресора на фронті, а й відбудова нашої країни, тому необхідно вже зараз працювати над програмою відновлення на державному, регіональному та на рівні кожної громади. Одеська обласна державна адміністрація та Агенція регіонального розвитку Одеської області почала процес роботи над розробкою стратегії розвитку і плану відновлення нашого регіону та активно веде перемовини з донорами та країнами партнерами.
21 Лютого, 2023 р., 15:50
Агенція регіонального розвитку Одеської області створена в листопаді 2020 року на виконання Закону України «Про засади державної регіональної політики» та Типового положення про агенцію регіонального розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2016 року No 258.
03 Лютого, 2023 р., 16:17
Подільську громаду відібрано для участі у фінальному етапі конкурсу проекту з енергоефективності, що реалізується Установою «Агенція регіонального розвитку Одеської області» спільно з громадською організацією «ДЦМ «ДОБРО» та громадською організацією «Екоклуб», в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки Швеції.