Комунальна організація Подільська міська лікарня

Комунальна організація Подільська міська лікарня надає вторинну медичну допомогу всьому населенню міста Подільська. Створена на основі Котовської центральної районної лікарні в 2004 році. Ліцензія №197036 серія АЕ від 06.06.2013р. на впровадження медичної практики по 54 спеціальностях. Лікарня акредитована в грудні 2014року на першу категорію.

Головний лікар – Жуковський Олександр Вілійович, телефон 2-45-59.

До складу Подільської міської лікарні входять  8 стаціонарних відділень, консультативна поліклініка та допоміжні і діагностичні відділення, структурні підрозділи та кабінети.

Стаціонарна допомога надається цілодобово в 8 стаціонарних відділеннях по спеціальностях.

Стаціонарні відділення:

1.Терапевтичне відділення на 45 ліжок /з них 10 неврологічного профілю/.

2.Хірургічне відділення №1 на 30 ліжок /з них 20 – загально хірургічного профілю та 10 – отоларингологічного – ЛОР/.

3.Хірургічне відділення №2 на 30 ліжок /з них 25 – травматологічного профілю, 10 – урологічного та 5 – офтальмологічного/.

4.Пологове відділення на 30 ліжок /з них 20 – фізіології вагітних та 10 – патології вагітних/.

5.Гінекологічне відділення на 20 ліжок.

6.Дитяче відділення на 25 ліжок.

7.Інфекційне відділення на 25 ліжок /з них 15 – дорослих інфекційних та 10 – дитячих інфекційних/.

8.Психіатричне відділення на 20 ліжок.

Всього 225 стаціонарних ліжок надають медичну допомогу по 14 спеціальностях.

Ургентна допомога надається цілодобово в приймальному відділенні лікарями спеціалістами стаціонару в денний час, а вечірньо-нічний час та вихідні дні бригадою лікарів в складі чергового лікаря, ургентного хірурга та акушер-гінеколога. При необхідності викликаються чергові лікарі – спеціалісти з дому.

Телефон приймального відділення 2-46-11

Консультативна поліклініка розрахована на 460 відвідувань в зміну і надає медичну допомогу по слідуючим спеціальностям:

-терапевт

-фізіотерапевт

-стоматолог

-дитячий психіатр

До її складу входять жіноча консультація та стоматологічне відділення.

В консультативній поліклініці лікарі ведуть прийом з 8.00 до 15.00

Працює цілий ряд допоміжних та діагностичних відділень, структурних підрозділів та кабінетів:

-клініко-діагностична лабораторія;

-рентгенологічне відділення;

-фізіотерапевтичне відділення;

-відділення переливання крові;

-УЗД кабінети та кабінет телемедицини;

-кабінет функціональної діагностики;

-ендоскопічний кабінет;

-кабінет лікувальної фізкультури та інші.

У Подільській міській лікарні працюють 83 лікарі, 207 середніх медичних працівників, 110 молодшого медичного персоналу та 80 іншого персоналу.  З лікарів 58 вищої категорії, 4 – першої, 6 – другої, інші – молоді спеціалісти.

В лікарні налагоджується система страхової медицини. Вона співпрацює з страховими компаніями «Інтерполіс» та «Нафтогаз»