Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Подільська філія Одеського обласного центру зайнятості

29 Вересня, 2023 р., 15:24
В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», яка здійснюється за ініціативи першої леді Олени Зеленської, у Подідьській філії Одеського ОЦЗ для безробітних був проведений  тренінг «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях». Мета тренінгу –допомогти безробітним громадянам розвинути навички, які сприяють збереженню ментального здоров’я та ефективному подоланню стресових ситуацій.
28 Серпня, 2023 р., 09:36
Послуга призначена для компенсації роботодавцю витрат на оплату праці за кожну працевлаштовану особу з числа внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.
27 Липня, 2023 р., 10:05
З нагоди відзначення 30 липня Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, у рамках інформаційної кампанії щодо проведення заходів до цього дня, спрямованих на протидію торгівлі людьми, в Подільській філії Одеського обласного центру зайнятості , 26 липня 2023 року проведено 2 семінари «Ризики нелегальної трудової міграції» для громадян, які зареєстровані в службі зайнятості.
06 Червня, 2023 р., 10:03
Компенсація суб`єктам малого підприємництва фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за працевлаштування зареєстрованих безробітних на нові робочі місця
24 Травня, 2023 р., 13:46
Право на компенсацію має роботодавець, який працевлаштовує на нове робоче місце строком не менше ніж на два роки за направленням центру зайнятості зареєстрованих безробітних.
18 Квітня, 2023 р., 15:18
У Cлужбі зайнятості, зазвичай, забезпечують різноманітні послуги для безробітних, одна з яких - інформування про патронат над дитиною як альтернатива працевлаштуванню.
13 Березня, 2023 р., 13:24
Добірка посилань з корисною інформацією про наші послуги:
10 Березня, 2023 р., 09:06
Подільська філія Одеського обласного центру зайнятості інформує про можливість вирішення питання зайнятості. Йдеться про отримання Ваучера на навчання – документу, який дає право безкоштовно опанувати нову, більш затребувану на ринку праці професію.
16 Листопада, 2022 р., 15:15
Сьогодні відбувся «Ярмарок вакансій», який об’єднав шукачів роботи та роботодавців Подільщини.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора