Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Подільська філія Одеського обласного центру зайнятості

13 Березня, 2023 р., 13:24
Добірка посилань з корисною інформацією про наші послуги:
10 Березня, 2023 р., 09:06
Подільська філія Одеського обласного центру зайнятості інформує про можливість вирішення питання зайнятості. Йдеться про отримання Ваучера на навчання – документу, який дає право безкоштовно опанувати нову, більш затребувану на ринку праці професію.
16 Листопада, 2022 р., 15:15
Сьогодні відбувся «Ярмарок вакансій», який об’єднав шукачів роботи та роботодавців Подільщини.
14 Листопада, 2022 р., 16:43
Найближчими днями у Подільську відбудеться «Ярмарка вакансій» для внутрішньо переміщених осіб та всіх зацікавлених у працевлаштуванні.
27 Жовтня, 2022 р., 09:12
До вашої уваги орієнтовний графік формування навчальних груп у листопаді 2022 року в «Одеському центрі ПТО ДСЗ».
23 Лютого, 2022 р., 15:48
Директор Подільського міськрайонного  центру зайнятості  Олег Кунаренко зустрівся з начальником відділу обслуговування громадян №13 (сервісного центру) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області Оленою Швець. Така співпраця допоможе клієнтам центру зайнятості отримувати консультативну допомогу з усіх питань пенсійного забезпечення, надання допомоги у реєстрації  на веб-порталі Пенсійного фонду України та надання інформації з державного реєстру застрахованих осіб. В результаті робочої зустрічі була підписана угода про співробітництво у сфері надання пенсійних послуг та створення робочого місця у приміщенні Подільського міськрайонного центру зайнятості для представника Пенсійного фонду України.
21 Лютого, 2022 р., 11:33
18 лютого 2022 року відбулася зустріч директора Подільського міськрайонного центру зайнятості Олега КУНАРЕНКА з представниками відділення рекрутингу та комплектування Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки головним сержантом Юрієм ВЕЛИЧКОМ. Під час зустрічі були обговорені питання подальшої співпраці, а саме: поточної потреби в укомплектуванні військових посад за контрактом, проведення агітаційної та роз’яснювальної роботи щодо проходження військової служби за контрактом, а також служби у військовому резерві під час семінарів з громадянами, які потребують працевлаштування.
18 Лютого, 2022 р., 08:40
Приватне підприємство, яке займається монтажем систем водопостачання, опалення та кондиціювання шукає:

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора