Подільська філія Одеського обласного центру зайнятості

24 Січня, 2024 р., 08:32
Ухвалено чергові рішення за програмою "Грант для ветеранів та їх подружжя": 21 заявники отримають гранти на загальну суму майже 11 млн грн і мають створити 50 нових робочих місць. Всього, з початку дії цієї програми, вже передбачено створення більше 500 нових робочих місць.
05 Січня, 2024 р., 14:32
А ви знали, що максимальний розмір компенсації за облаштування робочого місця для працевлаштованої особи з інвалідністю збільшено:
24 Жовтня, 2023 р., 15:43
24 жовтня була проведена робоча зустріч в.о. директора Подільської філії ООЦЗ Олега Кунаренка з керівником Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Подільської міської ради Аллою Перепелицею.
19 Жовтня, 2023 р., 11:11
З нагоди відзначення Європейського   дня протидії  торгівлі людьми, у рамках інформаційної кампанії   «ПРИДИВИСЬ», спрямованої на протидію торгівлі людьми та популяризацію правил безпеки під час міграції, у Подільській філії Одеського обласного центру зайнятості18 жовтня 2023 року було проведено захід  для безробітних за участі в.о. директора Подільської філії Одеського ОЦЗ Олега Кунаренка та директора Подільського міського центру соціальних служб Наталії Шалашної.
29 Вересня, 2023 р., 15:24
В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», яка здійснюється за ініціативи першої леді Олени Зеленської, у Подідьській філії Одеського ОЦЗ для безробітних був проведений  тренінг «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях». Мета тренінгу –допомогти безробітним громадянам розвинути навички, які сприяють збереженню ментального здоров’я та ефективному подоланню стресових ситуацій.
28 Серпня, 2023 р., 09:36
Послуга призначена для компенсації роботодавцю витрат на оплату праці за кожну працевлаштовану особу з числа внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.
27 Липня, 2023 р., 10:05
З нагоди відзначення 30 липня Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, у рамках інформаційної кампанії щодо проведення заходів до цього дня, спрямованих на протидію торгівлі людьми, в Подільській філії Одеського обласного центру зайнятості , 26 липня 2023 року проведено 2 семінари «Ризики нелегальної трудової міграції» для громадян, які зареєстровані в службі зайнятості.
06 Червня, 2023 р., 10:03