Актуальна інформація для внутрішньо переміщених осіб

20 Лютого, 2024 р., 08:33
Нещодавно Уряд прийняв постанову, якою вніс зміни у порядок призначення виплат на проживання для ВПО.
08 Лютого, 2024 р., 14:19
У зв'язку з тим, що багато пенсіонерів  звертаються із питаннями про необхідність проходження фізичної ідентифікації, роз'яснюємо ключові моменти.
01 Лютого, 2024 р., 14:29
Продовжуємо роз’яснювати, які зміни уже від 1 березня 2024 року чекають на ВПО, що отримують соціальну допомогу.
22 Січня, 2024 р., 11:42
Йдеться про щомісячну державну допомогу на проживання, яка становить 3 тисячі гривень особам з інвалідністю та дітям і 2 тисячі гривень для всіх інших внутрішньо переміщених осіб.
17 Січня, 2024 р., 09:40
Цей проєкт спрямований на допомогу жінкам, які відчувають нестачу внутрішніх ресурсів для постановки нових цілей та їх досягнення або шукають морально-психологічну підтримку.
14 Грудня, 2023 р., 08:38
Нещодавно уряд запровадив зміни у призначення допомоги на проживання для внутрішньо переміщених осіб, які повернулися з-за кордону. Нагадуємо про деякі з них.
11 Грудня, 2023 р., 13:45
Метою Мінсоцполітики є забезпечення дієвої підтримки, і допомога в подоланні життєвих викликів для внутрішньо переміщених осіб, які  – через війну – втратили житло або вимушені були залишити власні домівки, переселитися з місць, де ведуться бойові дії або з тимчасово окупованих територій в інші громади.
28 Листопада, 2023 р., 14:29
Цифрова платформа Edopomoha.org створена фахівцями Данської ради у справах біженців (DRC) за проєктом, що фінансується в межах цивільного захисту та гуманітарної допомоги ЄС.
22 Листопада, 2023 р., 13:28
Допомога на проживання для ВПО – один з найбільш важливих інструментів для підтримки внутрішньо переміщених осіб. Тому Мінсоцполітики працює над удосконаленням механізму її призначення, забезпеченням дієвої підтримки і допомоги для тих, хто опинився у складних життєвих обставинах, а також сприянням їх інтеграції у нових громадах:
06 Листопада, 2023 р., 13:24
З жовтня 2022 року цією програмою скористалися вже понад 4 тисячі українських родин, а загальна сума виданих іпотек перевищила 6 мільярдів гривень.