Актуальна інформація для внутрішньо переміщених осіб

26 Січня, 2023 р., 10:53
Щоб не потрапити на гачок до аферистів, які під виглядом волонтерів вимагають гроші за евакуацію з небезпечних регіонів, варто пам’ятати:
11 Січня, 2023 р., 09:29
На свята - разом! Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території нашої громади, познайомитися з новорічно-різдвяними традиціями та звичаями Подільська! Людей, які цьогоріч зустрічають новорічно-різвяні свята далеко від рідного дому, запрошуємо приєднатися до проекту «Вареник в маслі». Ознайомитися з колядою, наліпити власноруч смачнющих вареників та взяти участь у конкурсах і розвагах.
09 Січня, 2023 р., 08:38
Загальна інформація щодо отримання грошової допомоги цільовим групам населення в Україні від Всесвітньої продовольчої програми ООН (ВПП ООН).
23 Грудня, 2022 р., 11:10
Через війну багато українців втратили житло або ж їхні домівки постраждали від російських атак. Ми розробили технічну частину послуги єОселя, щоб українці мали змогу придбати нове житло за вигідними умовами.
13 Грудня, 2022 р., 14:16
Ще на початку повномасштабного вторгнення додали можливість отримати довідку ВПО та оформити виплати. Цим сервісом скористалися понад 1.4 млн українців. Від сьогодні в застосунку Дія доступні ще 2 нові автоматичні послуги для переселенців:
01 Грудня, 2022 р., 11:48
Шановні подільчани! Звертаємо увагу на те, що на території Подільської громади працюють «ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ»!