Запит на інформацію

Додаток № 1

Передбачено ст. 19 Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

від 13.01.2011 р. № 2939-VІ.

ФОРМА

ПИСЬМОВОГО ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ (зразок заяви)

Інформаційний запит Кому направляється запит

на публічну інформацію Найменування розпорядника інформації,

якому адресовано запит

Дані запитувача

1. Прізвище, ім’я, по-батькові (для юридичних осіб – найменування) запитувача.
  2. Повна поштова адреса запитувача.
  3. Номер телефона або адреса електронної пошти запитувача.

Далі зазначаються:

1.  Загальний опис інформації, яку бажає отримати запитувач або назву документа, чи його виду, щодо якого зроблено запит. Якщо запитувачу це не відомо, то він викладає загальну суть свого запиту у довільній формі.
  2. Визначення умов за якими запитувач інформації бажає її отримати (письмово, на особистому прийомі усно, через засоби масової інформації, по електронній пошті тощо).

ПІДПИС ЗАПИТУВАЧА ТА ДАТА ПОДАНННЯ ЗАПИТУ

Додаток № 2

ПОРЯДОК ПОДАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАПИТУ,

СТРОКИ РОЗГЛЯДУ ЗАПИТІВ НА ІНФОРМАЦІЮ

Запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні. Запит може бути індивідуальним або колективним.

До Подільської міської ради та її виконкому запити подаються:

•  В письмовій формі поштою: на адресу: Україна, Одеська область, місто Котовськ, проспект Котовського, 2
  •  Електронною поштою: gorpodilsk@odessa.gov.ua
  • в усній формі: шляхом звертання до відділу діловодства та контролю міськвиконкому (кабінет № 1).

При подачі письмового запиту, безпосередньо до відділу діловодства та контролю  міськвиконкому запитувач інформації має право вимагати проставлення на першому листі копії інформаційного запиту штампа міськвиконкому із зазначенням дати надходження запиту та його вхідного реєстраційного номеру.

Ця копія повертається запитувачу інформації.

Подільська міська рада та її виконком, як розпорядники інформації, мають надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

Протягом 48 годин з дня отримання запиту міська рада та її виконком повинні надати відповідь на запит, якщо інформація стосується питань, необхідних для захисту життя чи свободи особи, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, які сталися або загрожують безпеці громадян.

Клопотання запитувача інформації про її термінове опрацювання має бути обґрунтованим.

У разі, якщо запит потребує надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, його розгляд може бути продовжено до 20 робочих днів, про що міська рада та її виконком письмово повідомляють запитувача не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

У разі якщо задоволення на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов'язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.

РЕКВІЗИТИ для сплати фактичних витрат

Додаток № 3

Орієнтовний перелік
публічної інформації, розпорядником якої є Котовська міська рада та її виконком

1. Інформація про організаційну структуру міської ради та її виконавчих органів, її функції, повноваження, завдання, напрями діяльності, загальні правила роботи, внутрішнього розпорядку тощо.
  2. Інформація про плани соціально-економічного розвитку міста, стан їх виконання, проблемні питання та шляхи, що плануються для їх вирішення.
  3. Дані про структуру та обсяг бюджетних коштів, порядок та механізм їх витрачання.
  4. Інформація про види послуг, які надаються виконавчими органами міської ради та умови їх отримання.
  5. Порядок денний сесій міської ради, засідань виконавчого комітету, засідань комісій, рад та інших дорадчих органів.
  6. Інформація про прийняті рішення міської ради та її виконавчого комітету, розпорядження міського голови.
  7. Статистичні та аналітичні дані про стан роботи зі зверненнями громадян, графіки прийомів громадян.
  8. Будь-яка інформація, що стосується даних, необхідних для захисту життя чи свободи особи, щодо екологічної ситуації в місті, загрозі надзвичайних подій.