19 Липня, 2023 р., 11:42
Сьогодні усі сили Подільської громади спрямовані на допомогу Збройниї Сил України.
19 Липня, 2023 р., 11:21
18 липня за участі заступника Подільського міського голови Людмили Задорожної відбулась робоча нарада з представниками закладів дошкільної освіти громади. В ході наради присутніми розглянуто питання щодо організації харчування в дошкільних закладах Подільської громади. Найбільшу увагу в організації харчування приділяється дотриманню вимог законодавства з питань безпечності харчових продуктів, адже харчування відіграє важливу роль в питанні повноцінного розвитку і зростання дітей. Тож за результатом наради, по всім питанням надано роз’яснення та консультацію відповідно до чинного законодавства.
19 Липня, 2023 р., 10:47
Сьогодні, 19 липня, у День тренера, зі святом привітали професіоналів своєї справи – тренерів КНП «Спортивний клуб «Подільськ».
19 Липня, 2023 р., 09:54
ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ КНП «ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРА ЖУКОВСЬКОГО Шановний Олександре Вілійовичу!
19 Липня, 2023 р., 08:32
Шановні тренери та ветерани спорту Подільської міської територіальної громади!
18 Липня, 2023 р., 16:39
Так, сьогодні дорожники проводять облаштування вирівнювального шару асфальтобетону по вул. Центральній.
18 Липня, 2023 р., 11:14
Ветеринарно-санітарний  паспорт оформлюють при першій вакцинації цуценяти чи кошеня та заповнюється ветеринарним лікарем.
18 Липня, 2023 р., 11:13
Верховна Рада України розглянула та підтримала 271 голосом «за» Законопроєкт №7354. У ньому йдеться про можливість самостійно готуватись до складання теоретичного іспиту в сервісному центрі МВС. А також про запровадження адміністративної відповідальності у сфері підготовки та допуску водіїв до керування транспортними засобами.