ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ КНП «ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРА ЖУКОВСЬКОГО

Дата: 19.07.2023 09:54

Шановний Олександре Вілійовичу!

Фото без описуПрийміть найщиріші вітання з Днем Вашого Народження та найкращі побажання усілякого добра, миру, достатку, успіхів у всіх своїх справах, але найперше - міцного здоров`я!
Бажаємо завжди впевнено продовжувати свій шлях, не відчуваючи втоми, долаючи всі перепони у Вашій відповідальній роботі! Хай вона цінується та приносить Вам тільки задоволення!
Бажаємо Вам завжди відчувати гордість за нові професійні звершення, радість від спілкування з вірними друзями, щастя від безмежної любові й підтримки близьких. Нехай всі мрії здійснюються, всі плани втілюються у життя, в сімейному колі пануватимуть злагода та добробут!
З Днем Народження!
З найкращими побажаннями, виконавчий комітет Подільської міської ради.