У С. ЛИПЕЦЬКЕ ТРИВАЄ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДОРОЖНЬОГО ПОЛОТНА ПО ВУЛ. ЦЕНТРАЛЬНІЙ.

Дата: 18.07.2023 16:39

Фото без описуТак, сьогодні дорожники проводять облаштування вирівнювального шару асфальтобетону по вул. Центральній.

Для села реконструкція дороги є вкрай актуальною, адже дорожня інфраструктура тут потребувала відновлення. Через постійні опади в осіннє-зимовий період рух на даному відрізку автошляху ускладнювався , але ця проблема вже у минулому.

Ремонтні роботи проводяться підрядною організацією ТОВ «Березівкаагрошляхбуд» коштом місцевого бюджету в частині співфінансування з ДП «Служба місцевих автомобільних доріг».

У рамках робочого візиту, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський спільно із старостою сіл Липецьке, Олександрівка та Казбеки Вікторією Лазаренко оглянули хід ремонтних робіт, поспілкувалися з підрядниками про етапи й терміни виконання реконструкції.