ДОПОМАГАЄМО НАШИМ БОРЦЯМ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ!

Дата: 19.07.2023 11:42

Сьогодні усі сили ПодільсьФото без описукої громади спрямовані на допомогу Збройниї Сил України.

Тож, на потреби 11 батальйону «Київська Русь» передана чергова партія допомоги у вигляді матеріально-технічних засобів.

Все необхідне для оборонців України в найкоротші терміни закупили за кошти місцевого бюджету.

Керівний склад Подільської міської ради вчергове подякував військовим за звитягу, непохитність у захисті свободи і незалежності України та побажав наснаги і терпіння у боротьбі з російським ворогом. Очільник громади зазначив, що зараз допомога Збройним Силам України - це пріоритетне завдання для органів влади та управлінь на усіх рівнях, тож наша громада системно й покроково закриває їх потреби.

Об'єднуємося й далі та робимо все можливе , щоб наблизити нашу Перемогу над ворогом!