ПРИВІТАННЯ ВИКОНУЮЧОГО ПОВНОВАЖЕННЯ ПОДІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА АЛБАНСЬКОГО З НАГОДИ ДНЯ ТРЕНЕРА

Дата: 19.07.2023 08:32

Шановні тренери та ветерани спорту Подільської міської територіальної громади!

Вітаю вас з професійним святом – Днем тренера!

Фото без описуЦей день є усвідомленням того, яку важливу роль на шляху підкорення найвищого п’єдесталу будь-якого спортсмена відіграє людина, яка, не шкодуючи сил і часу, терпляче й наполегливо навчає переможців – тренер!
Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, має їх і Подільська громада. Ми раді кожній вашій перемозі, кожному досягненню, успіху, тому що наше спільне завдання – пропагувати здоровий спосіб життя.
Ми продовжуємо підтримувати спортсменів, тренерів, аби наша молодь займалася спортом в гідних умовах.
Бажаю всім тренерам міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги, а нам усім - перемоги над російським ворогом!
Зі святом!
Слава Україні!
Слава її Героям!

З повагою та найкращими побажаннями, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.