Новий освітній серіал для людей старшого віку на Дія.Освіта: навчіться впевнено користуватися ґаджетами та інтернетом.

Дата: 13.06.2023 08:14

Фото без описуДосі купуєте ліки в аптеці та поповнюєте мобільний на пошті? Економте свій час — робіть це онлайн. Розвивайте цифрові навички безоплатно на платформі Дія.Освіта! Запустили новий освітній серіал для людей літнього віку.

• Курс містить 10 серій, після перегляду яких ви навчитеся:
  • Користуватися смартфоном
  • Реєструватися в соцмережах та користуватися ними
  • Записуватися до лікаря онлайн
  • Купувати ліки онлайн
  • Поповнювати мобільний рахунок онлайн
  • Переказувати кошти через інтернет
  • Оформлювати пенсії та субсидії
  • Створювати обліковий запис у Google
  • Користуватися електронною поштою

Опановуючи технології, ви спрощуєте собі життя! Адже впевнено почуватиметеся в сучасному світі й зможете більше часу проводити з рідними замість того, щоб ходити установами та аптеками.

Дивіться серіал за посиланням  https://osvita.diia.gov.ua/.../basic-digital-skills-for...

Освітній серіал створено Міністерством цифрової трансформації України за підтримки проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), який UNDP Ukraine / ПРООН в Україні реалізує за фінансової підтримки Швеції, для платформи Дія.Освіта.