Гид з державних послуг

16 Січня, 2023 р., 14:12
Якщо до появи системи «Prozorro.Продажі» інформацію про оренду та приватизацію державного та комунального майна доводилося отримувати через письмові запити, то зараз її можна дізнатися за кілька кліків.
10 Січня, 2023 р., 09:19
Цифровізували один з найпопулярніших документів для підприємців. Отримуйте витяг з ЄДР без довгих очікувань і з меншим адмінзбором  https://diia.gov.ua/services/vityag-z-yedr
08 Січня, 2023 р., 09:21
Можна знов отримати інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на порталі Дія. З початком повномасштабного вторгнення держреєстри було вимкнено з міркувань безпеки. Зараз повертаємо послугу на портал.
30 Грудня, 2022 р., 10:31
Минулого тижня вся Україна привітала з професійним святом наших героїв сьогодення — енергетиків. Як і захисники на фронті, енергетики ведуть боротьбу з ворожими планами залишити нашу країну в повній темряві. Та ми знаємо, що насамперед світло — всередині кожного з нас.
08 Грудня, 2022 р., 09:24
Революційний крок: Премʼєр-міністр України підписав постанову № 1299, яка дозволяє використовувати лише електронне водійське посвідчення в Дії без пластикового аналога.
05 Грудня, 2022 р., 16:24
5 грудня відзначають Міжнародний день волонтера. У цей нелегкий для країни час ми вдячні кожному і кожній, хто допомагає, ризикує, не зупиняється.
05 Грудня, 2022 р., 11:39
Музична мобілізація від Мінцифри та Kalush Orchestra. Відмовтеся від російської музики — підтримайте українську армію.
29 Листопада, 2022 р., 10:35
24 роки тому зафіксували першу масову епідемію комп’ютерного хробака. Саме тоді фахівці задумалися над комплексним підходом до інформаційної безпеки. Тепер увесь світ щороку відзначає Міжнародний день захисту інформації 30 листопада.
23 Листопада, 2022 р., 18:54
Під час повномасштабної війни підтримка держави для населення критично важлива. Тож в Україні діє декілька медичних програм відшкодування вартості ліків українцям. Допомагаємо вам швидко та зручно знайти безоплатні ліки чи аналоги дорогих та лікарських недоступних засобів.
22 Листопада, 2022 р., 20:09
Тепер підприємці можуть дізнатися про 300+ фінансових програм для розвитку та масштабування власної справи: кредити, лізинги, гранти, державні та міжнародні програми підтримки.