Агропромисловий комплекс

29 Серпня, 2023 р., 13:09
Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову № 917 «Про затвердження Порядку видачі або відмови у видачі, переоформлення, анулювання підтвердження на ввезення в Україну та вивезення з України зразків насіння і садивного матеріалу сортів рослин та контролю за їх використанням».
25 Серпня, 2023 р., 08:00
Завантаження суден (барж) віднині відбуватиметься виключно за умови проведення попереднього аналізу законності походження зерна. Усі митні декларації мають бути зареєстровані до навантаження експортного товару.
16 Серпня, 2023 р., 15:32
Українські виноробські традиції старі як світ, а історії нашого виноробства щонайменше 4.5 тисячі років. Коли про французьке виноградарство ще ніхто й не чув, а до виникнення Римської імперії залишалось близько тисячі років, на берегах Дністра наші пращури займалися виноробством. Де є виноградник там є культура, там нема місця для варварства, тому не дивно, що наші предки пили вино в побілених хатах, коли на московії бігали з палицями, щоб упіймати кабана на вечерю.
01 Серпня, 2023 р., 09:23
З 28 червня 2023 р. набрала чинності постанова КМУ від 9 травня 2023 р. № 458 «Про затвердження Порядку одержання посвідчення про право роботи з пестицидами», що визначає умови одержання посвідчення про право роботи з пестицидами особами, діяльність яких пов’язана з організацією робіт із зберігання та/або застосування пестицидів або з проведенням робіт з їх транспортування, зберігання, застосування, а також з торгівлею пестицидами.
30 Червня, 2023 р., 10:11
29 червня ухвалено в першому читанні законопроєкт про державне регулювання сфери захисту рослин (реєстр. № 8340).
21 Червня, 2023 р., 11:03
На сьогоднішній день український агропромисловий комплекс масово використовує пестициди та агрохімікати у своїй роботі. Вони допомагають позбавити врожай від шкідників та покращують розвиток рослин. Але, на жаль, агрохімікати погано впливають на робітників агросфери.
12 Травня, 2023 р., 08:19
02.05.2023 року КМУ прийняли Постанову про внесення змін до деяких постанов КМУ у сферах державної реєстрації. Постанова опублікована 06.05.2023 та набирає чинності 16.05.2023 року.
04 Травня, 2023 р., 13:45
Організація Об’єднаних Націй оголосила 12 травня Міжнародним днем здоров’я рослин. Це має на меті підвищити глобальну обізнаність про те, як захист здоров’я рослин може допомогти ліквідувати голод, зменшити бідність, захистити біорізноманіття та стимулювати економічний розвиток. Цей день є ключовою спадщиною Міжнародного року здоров’я рослин 2020 року.