Агропромисловий комплекс

19 Квітня, 2022 р., 08:32
1. Презентація "Земельні відносини в умовах воєнного часу: ключові завдання та правові новели";
11 Квітня, 2022 р., 16:09
Керівництво Подільської міської територіальної громади 08.04.2022 р. прийняло участь у телеконференції з питань реалізації в регіоні ініціативи «Сади Перемоги», яку проводили фахівці Полтавської та Одеської обласних військових адміністрацій і радники проєкту «Супровід урядових реформ в України» (SURGe).
23 Лютого, 2022 р., 08:31
До уваги аграріїв та пасічників громади!
17 Лютого, 2022 р., 08:25
До уваги аграріїв громади!
15 Лютого, 2022 р., 14:46
Управління економічного розвитку та інвестицій Подільської міської ради Подільського району Одеської області повідомляє, що 16 лютого 2022 року Департамент аграрної політики, продовольства та земельних відносини облдержадміністрації спільно з Центром професійних бухгалтерів проводить навчальний семінар для керівників, бухгалтерів, економістів і юристів аграрного сектору на тему: «Зобов'язання на І га, соціальні норми; нові звіти по зарплаті, землі, майну та 4-й групі; зміна 20-ОІІП і ліцензії, ТТН і звітність».
24 Грудня, 2021 р., 08:50
Екологічний Рух «Зелене сонце» та Національний Ботанічний сад ім. М.М. Гришка НАН України приділяє особливу увагу існуючій проблемі, безпосередньо пов’язаній з фермерським видом діяльності, та запрошує до співпраці всіх фермерів!
02 Грудня, 2021 р., 14:37
До уваги фермерів громади!
02 Листопада, 2021 р., 17:44
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2021 року №1070 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у бюджеті для надання державної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам, які використовують меліоровані землі», юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичним особам -  підприємцям, які використовують меліоровані землі надається державна підтримка у вигляді бюджетної дотації на безповоротній основі у розмірі до 25 відсотків вартості витрат (без урахування податку на додану вартість), здійснених відповідно до затвердженої в установленому порядку проектної документації, але не більше як: