Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Агропромисловий комплекс

23 Березня, 2023 р., 15:05
Міжнародна сільськогосподарська науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience оголосила про проведення освітньо-грантової програми для жінок-фермерок TalentA-2023 задля зміцнення та розвитку жіночого фермерства в умовах повномасштабної війни, яку росія розв’язала проти України. Завдяки програмі учасниці отримають доступ до інформації, яка допоможе їм забезпечити життєздатність власного бізнесу із урахуванням практик сталого розвитку, а також можливість виграти грант для зростання власного бізнесу та соціальної підтримки своїх громад. Грантовий фонд у 2023 році складає понад 1 мільйон гривень.
07 Березня, 2023 р., 09:05
До 14 березня триває реєстрація заявок у Державному Аграрному Реєстрі на безкоштовне мінеральне добриво за програмою USAID.  Невеликі агровиробники зможуть отримати добрива для озимих культур завдяки проектові, що впроваджується Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО  у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України. 🌾 Заявки приймаються через Державний аграрний реєстр (ДАР)/https://www.dar.gov.ua/  до 14 березня 2023.
03 Березня, 2023 р., 10:39
БРОНЮВАННЯ ПРАЦІВНИКІВ АГРОСЕКТОРУ
02 Березня, 2023 р., 15:16
ІНСТРУКЦІЇ ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ В ДЕРЖАВНОМУ АГРАРНОМУ РЕЄСТРІ!
01 Березня, 2023 р., 13:38
На Одещині стартувала весняна посівна. Аграрії розпочали посів гороху і вже засіяно 2112 гектар.
21 Лютого, 2023 р., 10:57
В умовах воєнного стану продовольча безпека держави має критичне значення. Відтак надзвичайно важливими є забезпечення стійкості компаній, задіяних у цій сфері, створення умов для їх безперервної діяльності та розвитку. Саме з цією метою програма міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» та Києво-Могилянська бізнес-школа [kmbs] за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини ініціюють спільний проєкт, який передбачає 80 годин роботи спеціально підібраних консультантів в інтересах компанії-учасниці. Консультації є повністю безоплатні для 35 компаній, які пройдуть відбір.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора