Агропромисловий комплекс

04 Травня, 2023 р., 13:45
Організація Об’єднаних Націй оголосила 12 травня Міжнародним днем здоров’я рослин. Це має на меті підвищити глобальну обізнаність про те, як захист здоров’я рослин може допомогти ліквідувати голод, зменшити бідність, захистити біорізноманіття та стимулювати економічний розвиток. Цей день є ключовою спадщиною Міжнародного року здоров’я рослин 2020 року.
02 Травня, 2023 р., 11:46
Кабінет Міністрів удосконалив процедуру бронювання військовозобов'язаних на період мобілізації та на воєнний час, визначивши чіткі терміни етапів процедури.
24 Квітня, 2023 р., 09:21
Відбулася нарада Міністерства аграрної політики та продовольства України та ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» з керівниками структурних підрозділів обласних військових адміністрацій, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку. Під час наради учасники обговорили алгоритми  ідентифікації і реєстрації тварин та отримання витягу з Єдиного державного реєстру тварин.
11 Квітня, 2023 р., 10:28
 В умовах широкого застосування хімічних препаратів у сільському і лісовому господарстві все гострішою стає проблема охорони і захисту бджіл від отруєнь. Інтенсивне застосування пестицидів, особливо на медоносних культурах, може призвести до масової загибелі бджіл та інших корисних комах, які є запилювачами цих рослин.
06 Квітня, 2023 р., 14:47
Одещина - наш привабливий регіон на півдні України вже місяць активно веде весняну посівну кампанію.
28 Березня, 2023 р., 10:51
Щодо чинності державного акта на землю старого зразка
27 Березня, 2023 р., 09:41
98 грантів на 472,3 млн грн погоджено для розвитку садів та теплиць
23 Березня, 2023 р., 15:05
Міжнародна сільськогосподарська науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience оголосила про проведення освітньо-грантової програми для жінок-фермерок TalentA-2023 задля зміцнення та розвитку жіночого фермерства в умовах повномасштабної війни, яку росія розв’язала проти України. Завдяки програмі учасниці отримають доступ до інформації, яка допоможе їм забезпечити життєздатність власного бізнесу із урахуванням практик сталого розвитку, а також можливість виграти грант для зростання власного бізнесу та соціальної підтримки своїх громад. Грантовий фонд у 2023 році складає понад 1 мільйон гривень.