Агропромисловий комплекс

02 Травня, 2023 р., 11:46
Кабінет Міністрів удосконалив процедуру бронювання військовозобов'язаних на період мобілізації та на воєнний час, визначивши чіткі терміни етапів процедури.
24 Квітня, 2023 р., 09:21
Відбулася нарада Міністерства аграрної політики та продовольства України та ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» з керівниками структурних підрозділів обласних військових адміністрацій, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку. Під час наради учасники обговорили алгоритми  ідентифікації і реєстрації тварин та отримання витягу з Єдиного державного реєстру тварин.
11 Квітня, 2023 р., 10:28
 В умовах широкого застосування хімічних препаратів у сільському і лісовому господарстві все гострішою стає проблема охорони і захисту бджіл від отруєнь. Інтенсивне застосування пестицидів, особливо на медоносних культурах, може призвести до масової загибелі бджіл та інших корисних комах, які є запилювачами цих рослин.
06 Квітня, 2023 р., 14:47
Одещина - наш привабливий регіон на півдні України вже місяць активно веде весняну посівну кампанію.
28 Березня, 2023 р., 10:51
Щодо чинності державного акта на землю старого зразка
27 Березня, 2023 р., 09:41
98 грантів на 472,3 млн грн погоджено для розвитку садів та теплиць
23 Березня, 2023 р., 15:05
Міжнародна сільськогосподарська науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience оголосила про проведення освітньо-грантової програми для жінок-фермерок TalentA-2023 задля зміцнення та розвитку жіночого фермерства в умовах повномасштабної війни, яку росія розв’язала проти України. Завдяки програмі учасниці отримають доступ до інформації, яка допоможе їм забезпечити життєздатність власного бізнесу із урахуванням практик сталого розвитку, а також можливість виграти грант для зростання власного бізнесу та соціальної підтримки своїх громад. Грантовий фонд у 2023 році складає понад 1 мільйон гривень.