Агропромисловий комплекс

27 Жовтня, 2023 р., 09:33
Департамент аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА доводить до відома сільськогосподарських товаровиробників, які використовують меліоровані землі, та організацій водокористувачів про можливість отримання від держави фінансової підтримки.
26 Жовтня, 2023 р., 13:31
Департамент аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА інформує про проведення агрохімічного обстеження земель сільськогосподарського призначення на території Одеської області.
25 Жовтня, 2023 р., 08:08
Українські аграрії посіяли 4,9 млн га озимих культур. Одещина серед регіонів-лідерів з посіву пшениці.
20 Жовтня, 2023 р., 15:16
Департамент аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА інформує, що станом на 16 жовтня 2023 року загальна кількість сільськогосподарських товаровиробників, які залучили кредитні кошти становить – 1036, що на 8 підприємств більше в порівнянні з відповідним показником за минулий тиждень, у тому числі за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» кількість таких підприємств збільшилася на 8 і становить - 838.
04 Жовтня, 2023 р., 08:39
Департамент аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА інформує щодо сприяння проведенню комплексу осінньо-польових робіт, зокрема, у переміщенні сільськогосподарської техніки та автотранспорту, який задіяний у проведенні збиральних робіт під час комендантської години.
03 Жовтня, 2023 р., 11:31
Алла СТОЯНОВА, директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА інформує, що Постанова Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2023 року № 1020 “Про здійснення верифікації та погодження експорту окремих сільськогосподарських товарів до Республіки Болгарія, Румунії, Словацької Республіки, Угорщини та Республіки Польща” (далі – постанова № 1020) була схвалена як частина домовленостей між президентом України Володимиром Зеленським та президентом Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн щодо припинення обмежень на імпорт продукції до 5 держав-членів Європейського Союзу.
13 Вересня, 2023 р., 08:36
11 вересня 2023 року 4 нові агрокомпанії отримали державну фінансову допомогу на суму понад 10,2 млн гривен у рамках урядової грантової програми єРобота на розвиток садівництва, ягідництва, виноградарства.
01 Вересня, 2023 р., 14:02
Аграрії України намолотили понад 33 млн тонн нового врожаю, з яких – 29 млн 184 тис. тонн зернових та понад 4 млн тонн олійних культур.
29 Серпня, 2023 р., 13:09
Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову № 917 «Про затвердження Порядку видачі або відмови у видачі, переоформлення, анулювання підтвердження на ввезення в Україну та вивезення з України зразків насіння і садивного матеріалу сортів рослин та контролю за їх використанням».
25 Серпня, 2023 р., 08:00
Завантаження суден (барж) віднині відбуватиметься виключно за умови проведення попереднього аналізу законності походження зерна. Усі митні декларації мають бути зареєстровані до навантаження експортного товару.