Агропромисловий комплекс

09 Лютого, 2023 р., 15:13
Від 27 січня вступила в дію Постанова Кабінету Міністрів України № 76 «Деякі питання реалізації положень Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час».
23 Січня, 2023 р., 15:33
У господарствах та приватному секторі Подільського району розпочався новий сільськогосподарський рік, в ході якого вже проводиться догляд за посівами озимих культур та незабаром розпочнуться весняно-польові роботи, під час яких застосовуватимуться пестициди і агрохімікати.
12 Вересня, 2022 р., 14:13
Міністерство аграрної політики та продовольства України відкрило для реєстрації єдину онлайн-платформу для підтримки агровиробників - Державний аграрний реєстр або ДАР (https://www.dar.gov.ua/).
08 Серпня, 2022 р., 16:01
На виконання Постанови КМУ від 18.09.1995 р. № 746 зі змінами, згідно з Постановами КМУ № 9 від 14.01.2009 р. та № 853 від 10.08.2011 р. «Про затвердження Порядку одержання допуску (посвідчення) на право роботи, пов'язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами»  та наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області від  16.08.2016 року №146 про затвердження «Порядку одержання допуску (посвідчення) на право роботи, пов’язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами» Управління фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва  Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області нагадує особам,  діяльність яких пов'язана з транспортуванням,  зберіганням,  застосуванням та торгівлею  пестицидами і агрохімікатами, а також працівникам підприємств, установ та організацій, фізичним особам-підприємцям, що організовують виконання таких робіт, про необхідність одержання допуску (посвідчення) на право  роботи із  зазначеними  препаратами.
22 Липня, 2022 р., 14:41
Четвертий грант, який ви можете отримати в межах проєкту єРобота, — створення або розвиток власної справи.
22 Липня, 2022 р., 14:37
Третій напрям для отримання гранту в межах проєкту "єРобота" — переробне підприємство.
22 Липня, 2022 р., 13:22
В умовах війни альтернативні способи вирощування овочів і фруктів стають необхідністю. Теплиця — один із варіантів, і саме ви можете створити таке господарство площею від 1,6 га до 2,4 га. А грант допоможе вам реалізувати цю ідею.
22 Липня, 2022 р., 13:12
Якщо ви давно мрієте про сад або хочете вдосконалити власний — цей грант саме для вас! Ви можете вирощувати яблуню, грушу, вишню, виноград, сливу або персик чи інші культури.  Площа території саду має бути від 1 до 25 га.