30 Жовтня, 2023 р., 17:07
Володіння англійською відкриває доступ до нових знань. Знавці можуть почуватися впевнено в будь-якій країні світу та ловити тренди, які ще не дійшли до українського ринку. Англійська — ключ до можливостей.
30 Жовтня, 2023 р., 14:09
30 жовтня виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський провів апаратну нараду за участі заступників, керівників комунальних підприємств, структурних підрозділів міської ради, у ході якої було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено плани на найближчий період.
30 Жовтня, 2023 р., 10:19
"Зранку російські терористи атакували ракетами Одеський район. Ціллю ворога став судноремонтний завод.
27 Жовтня, 2023 р., 14:29
Сьогодні, 27 жовтня, під керівництвом секретаря Подільської міської ради – виконуючого повноваження Подільського міського голови Олега Албанського відбулося засідання 34 сесії Подільської міської ради.
27 Жовтня, 2023 р., 13:45
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ «ДТЕК Одеські Електромережі» буде проводити профілактичні роботи у межах Подільської міської територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт, буде відключення електроенергії 28 жовтня 2023 року: Подільськ - 8:00 – 19:00 (орієнтовно): вул. Короленка, вул. Тіверська. с. Липецьке – 8:00 -19:00 (орієнтовно): вул. Балтська, вул. Богдана Хмельницького, вул. В.Ісадченко, вул. Вишнева, вул. Лермонтова, вул. Липецьке 1 ч., вул. Липецьке 2 ч., вул. Львівська, вул. Мойсеєнко, вул. Паризької Комуни, вул. Центральна. У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами кол-центру: Для стаціонарних телефонів: +38 (048) 705 90 90 Для мобільних телефонів: +38 (068) 705 90 90 +38 (095) 705 90 90 +38 (073) 705 90 90 E-mail: сenter@oblenergo.odessa.ua
27 Жовтня, 2023 р., 09:33
28 жовтня ми відзначаємо річницю звільнення України від нацистських загарбників, вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто зробив свій внесок у перемогу в Другій світовій війні. Минають роки, змінюються покоління, але пам’ять про ті буремні роки, коли здригалася земля, горіли міста та села, гинули тисячі мирних жителів, назавжди залишиться в наших серцях.  У День визволення України від фашистських загарбників наші Захисники і Захисниці продовжують визволяти українські міста й села. На фронті й у тилу ми продовжуємо боротьбу із підступними й жорстокими окупантами. Тепер уже – російськими. Сьогодні з нагоди знаменної дати, у Подільську, біля пам’ятного знаку Вічного вогню, відбувся мітинг-реквієм, в якому взяли участь керівний склад Подільської міської ради та Подільської РВА, представники підприємств, установ, організацій та громадскість.  Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять земляків, які загинули у вихорі воєнного лихоліття та поклали квіти до  Вічного вогню. Ми знову обов’язково переможемо та визволимо нашу рідну державу від рашистської орди. У пам’ять про всі покоління українців, які боролися за свободу в минулі роки, в пам’ять про всіх українських воїнів, які  сьогодні захищають нашу державу  ціною власного життя, та заради майбутнього наших дітей.  Нехай героїчні подвиги наших предків тільки додають сил та впевненості сучасним українським Героям. Україна була, є і буде вільною і незалежно! Слава Україні! Слава її Героям!
27 Жовтня, 2023 р., 08:28
Шановні жителі Подільської громади!