21 Липня, 2021 р., 09:28
З 23 липня по 8 серпня 2021 року олімпійська команда України буде змагатися за найвищі нагороди Олімпіади в м.Токіо (Японія). Підтримаємо наших спортсменів!
16 Липня, 2021 р., 11:04
 Подільською міською радою на літнє оздоровлення дітей–сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з місцевого бюджету виділено 255 тис грн. на придбання 22 путівок та трансфер  на  доставку дітей до дитячого табору та їх повернення.
15 Липня, 2021 р., 10:34
                 Шановні миротворці!     Вітаємо зі святом – Днем українських миротворців! Створювати мир – одна з найскладніших задач у сучасному світі, особливо, якщо мова йде про зони бойових дій. У важкий для держави час українські миротворці одними з перших стали на захист рідної Батьківщини. Сьогодні кожен воїн в Україні бере на себе місію миротворця, бо ми захищаємо свою землю, свободу, демократію, європейський вибір. Нехай глибока людська вдячність та пошана і надалі супроводжують Вас у цій благородній справі, а любов та підтримка рідних завжди будуть надійними оберегами. Бажаємо Вам та Вашим родинам  божого благословення , миру, щастя та добра!
14 Липня, 2021 р., 11:39
Сьогодні, 14-го липня, під головуванням Подільського міського голови Анатолія Іванова відбулася позачергова сесія Подільської міської ради. Розглядалися два важливих проєкти рішень, а саме:
12 Липня, 2021 р., 15:13
Шановні жителі Подільської міської громади!
08 Липня, 2021 р., 16:28

06 Липня, 2021 р., 09:01
5 липня відбулось засідання виконавчого комітету Подільської міської ради під час якого члени виконкому розглянули 34 проєкти рішень.
02 Липня, 2021 р., 15:48
1 липня до Подільської громади з робочим візитом завітав голова Одеської обласної ради Григорій Діденко.
02 Липня, 2021 р., 15:08
Сьогодні перший заступник Подільського міського голови Олена Музичук разом з представниками Куяльницької сільської ради, Подільської РДА та Подільської районної ради привітали працівників Подільського районного управління поліції з їх професійним святом та нагородили кращих з кращих почесними грамотами та відзнаками.
02 Липня, 2021 р., 08:38
23 червня 2021 року для фермерів громади управлінням економічного розвитку та інвестицій Подільської міської ради Подільського району Одеської області було організовано та проведено у партнерстві з Одеським державним аграрним університетом презентацію можливостей застосування наукових підходів в аграрному секторі для оптимізації процесів та економії ресурсів.