02 Липня, 2021 р., 08:38
23 червня 2021 року для фермерів громади управлінням економічного розвитку та інвестицій Подільської міської ради Подільського району Одеської області було організовано та проведено у партнерстві з Одеським державним аграрним університетом презентацію можливостей застосування наукових підходів в аграрному секторі для оптимізації процесів та економії ресурсів.
01 Липня, 2021 р., 08:50
30 червня відбулось засідання чергової дев’ятої сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області I скликання на якій розглядалось 33 проєкта рішень, а також звернення та пропозиції депутатів.
30 Червня, 2021 р., 15:20
     За п’ять місяців 2021 року в Україні зареєстрували 41 випадок ботулізму, 6 випадків стали фатальними. Всього захворіли 43 людини, з них одна дитина. Про це повідомляє прес-служба Центру громадського здоров’я України.
28 Червня, 2021 р., 15:14
Шановні жителі громади!
28 Червня, 2021 р., 15:00
27-го червня, у місті пройшло неймовірне свято, приурочене до Дня Молоді. Дійство відбулося у парку "Молодіжний" і розпочалося з урочистого відкриття спортивного майданчика, що знаходиться поряд з парком. Управління спорту та молодіжної політики презентувало нове футбольне поле. Молоді спортсмени продемонстрували чудову гру у футбол і отримали подарунки. Також саме тут знаходиться волейбольний майданчик, де пройшла командна гра молодих волейболістів.
28 Червня, 2021 р., 14:54
26-го червня, відбулося урочисте відкриття нового парку у мікрорайоні "Північний", жителі якого дуже чекали цієї події, адже тепер у них та їх дітей є місце повноцінного відпочинку. Сучасний спортивний дитячий майданчик, різноманітні гойдалки та каруселі, зони відпочинку та чудові незвичайні декорації - все це було спроектовано та втілено в життя Подільською міською громадою.
25 Червня, 2021 р., 14:29
26го червня планується урочисте відкриття нового спортивно-оздоровчого комплексу у мікрорайоні «Північний» (військове містечко) біля НВК ЗОШ I-IIIст. «ліцей».
25 Червня, 2021 р., 14:28
25 червня відбулась селекторна нарада ( в онлайн режимі) під головуванням Міністра соціальної політики України Марини Лазебної, на якій були присутні представники Подільської міської громади, а саме заступник Подільського міського голови Людмила Задорожна, керівник департаменту соціальної та сімейної політики та охорони здоров'я Алла Перепелиця разом з працівниками центру соціальних служб та служби у справах дітей.
25 Червня, 2021 р., 14:10
Шановні представники митної служби України!
25 Червня, 2021 р., 11:55
25 червня 2021 року в центрі міста відбувся урочистий мітинг та покладання квітів, присвячені Дню Конституції України. День прийняття Конституції України символізує цивілізованість і розвиненість країни, а також демократичну основу нашої держави. В цей день ми всі віддаємо данину поваги символам держави, що пройшли довгий, героїчний шлях.