Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Постанова Кабінету Міністрів України № 546 від 26 травня 2021 року, скасована

Дата: 12.07.2021 15:13
Кількість переглядів: 676

Шановні жителі Подільської міської громади!

Повідомляємо Вам, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 546 від 26 травня 2021 року обов’язкове переведення виплат пенсій та соціальних допомог на карткові рахунку, яке планувалося з 1 вересня 2021 року, скасовано.

Окрім цього, 19 травня 2021 року Постановою Кабінету Міністрів України № 505 внесено зміни до Порядку призначення субсидій та передбачено автоматичний перерахунок субсидій. Тобто, розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020—2021 років, проводиться без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:

- надавалася у грошовій безготівковій формі;

- була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень (будинків); індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщені особи);

- була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які не проживають за місцем реєстрації.

Рішення про призначення житлових субсидій домогосподарствам без звернень громадян приймається на підставі інформації Міністерства фінансів за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій у квітні 2021 р. Заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, подані за формами, затвердженими наказом Міністерства соціальної політики від 2 травня 2018 р.  № 604, в редакції наказу Міністерства соціальної політики від 17 травня 2021 р. № 242, залишаються дійсними.

Відповідно до інформації ЦПЗ Подільськ Одеської дирекції АТ «Укрпошта», Укрпошта до 01 січня 2023 року та в подальшому гарантовано доставлятиме пенсії та соціальні виплати. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора