Літнє оздоровлення дітей

Дата: 16.07.2021 11:04

Фото без описуПодільською міською радою на літнє оздоровлення дітей–сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з місцевого бюджету виділено 255 тис грн. на придбання 22 путівок та трансфер  на  доставку дітей до дитячого табору та їх повернення.

Департаментом соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Подільської міської ради  організована  група  вищезазначених  категорій у кількості 22 дітей, яких  16 липня 2021 року направлено до дитячого табору КО «Сонячний Берег». 0 6.00 год. ранку наші діти на комфортабельному автобусі з 2 супроводжуючими відправилися до СМТ Сергіївка, де для них 21 день  будуть проводитися різноманітні заходи, а саме: мистецькі конкурси, вікторини, спортивні змагання, літературні читання, екскурсії, тощо.

Бажаємо юним подільчанам гарно відпочити та повернутись 05 серпня 2021 року з багажем неймовірних вражень, емоцій та цікавих знайомств.