Засідання виконавчого комітету Подільської міської ради 06.07.21

Дата: 06.07.2021 09:01

Фото без опису5 липня відбулось засідання виконавчого комітету Подільської міської ради під час якого члени виконкому розглянули 34 проєкти рішень.

Основним питанням засідання виконкому була доповідь директора Департаменту ЖКГ, архітектури та земельних відносин Олени Чернеги, яка доповіла членам виконкому про підсумки роботи підприємств житлово-комунальної сфери міста в осінньо-зимовий період та плани на наступний рік. Осінньо-зимовий період 2020-2021 років пройшов без особливих ускладнень, аварій та відключень, завдяки якісному виконанню значних обсягів робіт  передбачених  у 2020 році та дотриманню  вимог Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної води, водовідведення і Правил утримання будинків та при будинкових територій.

Подільський міський голова Анатолій Іванов зауважив, що підприємствам житлово-комунальної сфери міста потрібно приділити особливу увагу вивозу сміття з території міста та максимально підготуватись до зимового періоду 2021-22 років.

Зі всіма проєктами які були розглянуті членами виконкому ви  маєте можливість ознайомитись на офіційному сайті міста