30 Вересня, 2021 р., 16:26
У межах реалізації проєкту соціальної дії «ВелоSTOP» на території Подільської міської територіальної громади було встановлено 17 велопарковок біля найважливішх об’єктів соціальної інфраструктури, а саме:
29 Вересня, 2021 р., 16:04
Сьогодні на засіданні обласної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, торгівлі людьми, прийняли участь представники служби у справах дітей та Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я на чолі з заступником міського голови Людмилою Задорожною.
29 Вересня, 2021 р., 09:00
80 років тому, 29-30 вересня 1941 року, в урочищі Бабин Яр каральні підрозділи СС (а саме айнзатцгрупа "Ц", німецький поліційний батальйон "Південь" та їх поплічники) вбили 33771 людину. Це були виключно євреї: жінки, чоловіки, діти, люди похилого віку.  Трагедія увійшла в історію як всесвітній символ Голокосту єврейського народу.
28 Вересня, 2021 р., 15:14
28 Вересня, 2021 р., 15:11
Кожен день співробітники ЖКГ та інші працівники Подільської громади піклуються про чистоту та дбають про повсякденне життя мешканців.
28 Вересня, 2021 р., 14:57
Сьогодні служба КО "БЛАГОУСТРІЙ" завершуює роботи з прочищення водовідведення по вулиці Успенська.
27 Вересня, 2021 р., 14:33
23 - 24 вересня 2021 року у м. Одеса було проведено навчальний тренінг для уповноважених осіб (координаторів) з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми, гендерного бюджетування. Подільську міську громаду на даному заході представляла заступник Подільського міського голови з соціальних питань Задорожна Людмила Іванівна.