Робочий візит голови Одеської обласної ради.

Дата: 02.07.2021 15:48

Возможно, это изображение (4 человека, люди стоят и на открытом воздухе)1 липня до Подільської громади з робочим візитом завітав голова Одеської обласної ради Григорій Діденко.

Основним питанням візиту Голови було ознайомлення зі станом автомобільного мосту, який визнано аварійним, встановлення власника шляхопроводу та пошук можливих джерел фінансування для його капітального ремонту.

Нагадаємо, що на останній сесії Подільської міської ради депутати проголосували в підтримку проєкту щодо обмеження руху транспортних засобів через міст, фактична вага яких складає понад 10 т. До обмеження мостом мав змогу рухатись транспорт, фактична вага якого складала до 30 т.

Також очільник обласної ради відвідав Центр надання соціальних послуг «Родина», Департамент соціальної сімейної політики та охорони здоров’я та Подільську міську лікарню.

Григорій Віталійович був приємно вражений станом соціальних закладів Подільська, благоустроєм міста з його зонами відпочинку.

Більш детально про візит голови облради Григорія Діденко дивіться у сюжеті телеканалу ПЕТ.