Основа прозорості у сфері: відкриті дані в будівництві знову доступні

Дата: 12.04.2023 10:59

Публічна інформація щодо будівництва знову у відкритому доступі. З початком повномасштабного вторгнення ці дані були тимчасово недоступні в цілях безпеки.

Після консультацій з силовимиФото без опису органами визначили перелік інформації, яка не несе загрози нацбезпеці. Тож ці дані знову доступні для громадськості.

Тепер на порталі ЄДЕССБ та на Порталі відкритих даних data.gov.ua знову можна переглядати:

✅публічну мапу будівництва, де відображаються нещодавно видані дозволи на проведення будівельних робіт;

✅відомості з конкретного об’єкта будівництва;

✅інформацію про будівництво за адресами.

Чому це важливо❓

Відкриті дані дозволять громадянам контролювати забудову у своїх містах, а також протидіяти корупції у сфері будівництва.

❗Інформація про деякі будівельні об’єкти залишається закритою з міркувань нацбезпеки. Вона стане доступна для громадськості після закінчення воєнного стану.

Продовжуємо розвивати сферу відкритих даних, щоб всі держоргани працювали прозоро🙌

Єдина державна електронна система у сфері будівництва створена у співпраці Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України та Міністерства цифрової трансформації за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна / UK aid проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.